Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходите

bioz

Active Member
Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходите

Изглежда правителството е решило да увеличава разходите(във време на криза) и се налага да взима нов заем. Това налага актуализация на бюджвета.

Какво мислите има ли нужда от тоя воденичен камък или са решили така и така ще си ходят скоро да забатачат страната до краен предел?
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Както се изрази един икономист по нова тв:
"Да вземем едни пари, да ги дадем на едни хора."
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

aха, капсула на времето
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Точно 16 месеца по-късно--точно 16 млрд. повече... Б.Бори$$ов..
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Военен заем при това, признаха си
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Борисов е най-гоелмия двуличник на нашето съвремие.
Протестираха против заем, сега взеха 16 пъти по голям заем!
Протестираха против модела #Кой , а сега работят усърдно заедно с #Кой /Неслучайно имаме и 1-ва оставка на министър, точно заради дпс кадри в мвр/
Скачаха против Южен Поток, сега хленчат че няма да има газов хъб в България
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Неве сигур ситуацията е друга, я незнаю
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Ей този дълг тези милиарди за нищо ги нямате - дефицита гледайте всичко друго е ясно. Защото ще видите такива статии като тази примерно:

Държавният дълг намалява до 25,2% от БВП през януари


За жалост дефицита ще расте, а Владко като изтеглят 16 милиарда ми се обади това много ще ми е чудно да го видя :) Като цяло ще е стил взимам таз година 9 милиарда 6 и нещо за дълг и 2 и нещо за дефицит и накрая на годината дълга спрямо Януари трябва нетно да е увеличен на дефицит + лихви на стари главници и остатък от тях.
 
Последно редактирано:
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Значит викаш сичко е пудконтрол и не могат да мърдат
Ама разбирасе чесе съмнявам, като говорим за бг политици и техните возможности
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Значит викаш сичко е пудконтрол и не могат да мърдат
Ама разбирасе чесе съмнявам, като говорим за бг политици и техните возможности

Аха под контрол, е те имат контрол ние само цъкаме с език ...
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

ми какво се обясняваш, професоре по всичкология тогава?
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Аха под контрол, е те имат контрол ние само цъкаме с език ...

Ами ако краднат милярдите не можем ли да викнем спецчасти отвънка да ги пандизят
Все пак сме европейска страна и плашаме данаци за евро членство шо дане се жалваме от тази пуста политическа класа
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

ми какво се обясняваш, професоре по всичкология тогава?

Не знам кой може да го обясни това краднене
Май трява революция на селските ценности, шото трява децентрализирана власт и повече свобода за регионите
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Че те дават парите, какво ги интересува, тях ги интересува да ги върнем, важното е само да купим военната техника и да плащаме с лихвите.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Ми то никой не казва за какво са тези пари,,, аз откъде да знам„
Но ако са за развитие е по добре да се дадат по региони, ама не по партиен принцип и области с партийно мнозинств
Ей що не се дигнем всички, като виждаме партийната мафия навсякъде
Аве няма държавност, разберете го. Отначалото на този век започна партийното парцелиране и разпродажбата на БГ
Докога ще чакаме да се фалира всичко българско и селата да остават на самотек
Стига сте спали, не всичко е в големия град, защото не знаете колко хора, села и фирми обричате на гибел
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

абе за какво развитие, да не би за фабрика нещо, икономика, за някакво развитие да ги теглят? ще откраднат една част, с другата ще купят военна техника четвърта ръка от нато, онзи ден от нато казаха,че ние сме били ЩИТ и ще сме отговаряли за мира и сигурността и ние ще бъдем защитени от бъдеща руска агресия!?!? Ей такива глупости
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

БСП може ли да е алтернатива на ГЕРБ?
тази пенсионерка (БСП) която е толкова стара, толкова корумпирана (над 100 годишна е все пак) може ли да се сравнява с нова партия? Да приемем, че и ГЕРБ станат толкова корумпирани, но: 1. ще трябват доста години 2. и други хора ще се възползват. Не само комунисти и червени боклуци...

Колко пъти бсп си сменяха името? :confused: след всички избори, те си сменяват името...тъпанари
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Тя партията може да е нова, но членовете откъде мислиш, да не би да са ги спуснали с парашут? Главчев, фидосова, лъчо мозъка, цецу тъпото, боко - и още колко боклуци има там, фурнаджийски лопати, да не мислиш, че са най-читавите хора в герб, там лидерска партия - каквото каже шефа това е, даже се хвали, че на легло му се отчитат всеки ден, и ти го държиш за шлифера май.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Ами ако краднат милярдите не можем ли да викнем спецчасти отвънка да ги пандизят
Все пак сме европейска страна и плашаме данаци за евро членство шо дане се жалваме от тази пуста политическа класа

Е нали ще е равно на война, да дойдат от вън спец части ...
 

Горе