Правя безплатни сайтове !

peterpetrov309

New Member
Здравейте на всички понеже от доста време ми е мерак да пробвам какво мога и на къде да се подобряват уменията ми . Искам да предложа да направя сайтове на тези които искат за безплатно ! За да се ориентирате от началото казвам знам CSS3 , HTML5 , JavaScript , библиотеката на JavaScript jQuery . Който пожелае може да ми пише на скайп peter.petrov721 или на лично съобщение тук . Преди да съм свършил искам да се извиня затова , че пиша тук ако не е правилното място .
 
От: Правя безплатни сайтове !

Успех с инициативата, и на много наглите типове не се притеснявай да им теглиш една и да не им правиш нищо.
И задължително да покажеш какво си направил в темата.
 
От: Правя безплатни сайтове !

Здравей, бих искал да попитам дали все още има свободни места за сайтовете, бих участвал в инциативата ти с удоволствие. Браво за начинанието ти. Благодаря предварително.
 
От: Правя безплатни сайтове !

meleager здравей да ти кажа и на мен ми е интересно да видя моя работа защото аз съм правил много но нито един мои проект не съм го качвал онлайн поради гадна причина и сега поне моя работа ще стигне до нета :lol: .
 
От: Правя безплатни сайтове !

Даниел винаги има свободни места а и нема и час от почването пиши ми на лично или на скайп за да видим какво искаш !
 

Горе