Правя евитини сайтове

Plamen77

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Изработвам евтини бизнес и лични сайтове, до 10 страници, използвам готов дизайн (темплейти) и платформа блогър, цена - 220 лв., цената включва домейн - com,net,org,info,biz и хостинг за година, имам опит и в оптимизирането в Гугъл, така че сайта ви да е по-добре класиран при търсене в Интернет. При реален интерес, моля пишете на лични.

П.С.

Извинявам се за грешката в заглавието, но вече няма как да го редактирам.
 
Последно редактирано:
От: Правя евитини сайтове

... използвам готов дизайн (темплейти) и платформа блогър, цена 220 лв., цената включва домейн - com,net,org,info,biz и хостинг за година, ...
При тебе ли го хостваш Блогъра?
 
От: Правя евитини сайтове

Блогър предлага безплатен хостинг така че въпроса е нелогичен
Що да ми е нелогичен?
Пише 'в цената влиза домейн и хостинг за година'.
Туй значи ли че след година ще изтече хостинга?
 
От: Правя евитини сайтове

разбира се че значи, защото ще изтече и домейна....и няма да има какво да се хоства...Можеш да си купиш домейн през блогър без да се притесняваш за хостинга, който си влиза в цената....12 долара на година е домейн + хостинг....тоест чистия приход за мен е 200 лв., други въпроси ?
 
От: Правя евитини сайтове

Въпроси нямам.

Само препоръки - отдели повече от няколко секунди да си напишеш обявата и вложи малко старание в представянето на услугата. За толкова кратка обява има твърде неточни и мъгляви моменти, гарнирани с лапешки правопис. Поне точки сложи. Щото така оставяш натрапчивото впечатление, че както си написал обявата, триж по-набързо ще скалъпиш сайта.

Малко да го замяза на нещо тоя 'Пазар' най-накрая.
 
От: Правя евитини сайтове

За първи път да видя нормална цена за такава услуга. Оправи работите дето ти каза Noke и успех!
 
От: Правя евитини сайтове

извиних се за единствената си грешка, ако виждаш други, коригирай ме и ще ги поправя, аз не виждам. Обявата е кратка и стегната, ако някой има реален интерес и нещо му е мъгляво спокойно може да попита и ще му отговоря.

Ти в качеството си на какъв даваш препоръки и раздаваш епитети?

П.С.

Сайта ще го направя бързо ако имам всички входящи данни. Не виждам нищо лошо в това.
 
Последно редактирано:
От: Правя евитини сайтове

Ти в качеството си на какъв даваш препоръки и раздаваш епитети?
Епа в качеството си на пълноправен и горд член на форума :) !

Ако ме баннат или ми орежат правата, може и да си позагубя 'качествата', ама засега да чукна на дърво все още виждам бутончето 'Отговор' долу вдесно...
 
От: Правя евитини сайтове

Епа в качеството си на пълноправен и горд член на форума :) !

Ако ме баннат или ми орежат правата, може и да си позагубя 'качествата', ама засега да чукна на дърво все още виждам бутончето 'Отговор' долу вдесно...

добре, сложих точка, пълноправни форумецо :) за повече детайли по обявата можете да посетите сайта от подписа ми...
 
От: Правя евитини сайтове

1. Темплейтите, които ползваш, с купени авторски права ли са, или ползваш безплатните?
2. Можеш ли да направиш сайта да е с регистрационна форма за потребители.
3. Дай портфолио.
 
От: Правя евитини сайтове

1. Темплейтите, които ползваш, с купени авторски права ли са, или ползваш безплатните?
2. Можеш ли да направиш сайта да е с регистрационна форма за потребители.
3. Дай портфолио.

1.Безплатни, които са обаче вече доста многобройни и с богата тематика, тоест има богат избор.
2.Не, не мога, но мога да го направя с форма за обратна връзка към конкретен и-мейл, както в сайта от подписа ми.
3.Портфолио - в сайта от подписа.
 
От: Правя евитини сайтове

Я да изстрелям два въпроса и аз:
1. текстовете кой ги пише
2. кой прави онпейдж сео-то?

1. Клиента разбира се, не мога да си измислям какво иска да има клиента в сайта му, мога само да му предложа някакъв примерен текст.
2. Този, който прави и сайта, логично.
 
От: Правя евитини сайтове

Хммм в такъв случаи понаучи едно друго от ей тия теми, оправи си сайтовете на клиентите (a.k.a. портфолиото) и дай нов старт на услугата.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10267
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=2171
и не на последно място http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=9

Ще се наложи и да попреписваш малко, колкото и да са наясно с бизнеса си, клиентите ти не могат да ти дават готови, оптимизирани текстове.
 
От: Правя евитини сайтове

мерси за линковете, но не помня да съм искал Сео съвети...пишете по темата ако обичате....а относно текстовете, както казах по-горе мога да предложа примерен текст, който да дооформим заедно с клиента, това е двустранен процес...хора, не ме учете как да си върша работата :) а ми я възложете, ако имате нужда....който харесва цената и портфолиото да пише, който не - да потърси другаде
 
От: Правя евитини сайтове

Ами написал си, че оптимизираш "в" Гугъл - сигурно там работиш?
Препоръка ти давам, че да не се излагаш като 14 годишен, направил втория си блог. В цената си уцелил, поне качеството го вдигни тъй че да е адекватно на предлаганата услуга.
 
От: Правя евитини сайтове

И на това му викаш евтино 220лв. ??
http://www.mebelimontaj.com
за 2 часа го правя тоя сайт..220лв..успех : )
инсталация на готова система,пренасочване на домейн,вкарване на снимки и текст в сайта,дори лого няма...веднага ти подбивам цената,тва го правя за 120лв. : )
 

Горе