Предлагам: Правя най-хубавите и евтини сайтове на WordPress

По бавно търкай, че съм изтървал половината сеир тука :)
Ами аз ако искат ще го изместя в нова тема и върна постовете. Че позна да става интересно. :) Ама все пак, не е редно де. Все пак сме тук сме събрали да си помагаме, а не да се излагаме един друг, нали? :)
 
По бавно търкай, че съм изтървал половината сеир тука :)
Единственото интересно - Станимир имаше някакъв meltdown.
И за бизнесмен не става, очевидно.
Можеше просто да ме събконтрактне по някой от неговите проекти за 20000 лв, да ми даде 200 и да прибере останалото... :)
 
.......... сме тук сме събрали да си помагаме, а не да се излагаме един друг, нали? :)
На Станимир и модерната и народната медицина не могат да му помогнат :) . За излагането също не си прав.... аз още не мога да се сетя кога сме работили с него, по чий сървър и защо съм се молил за 20 лв. Верно че не съм на 20, ама чак пък деменция.....
 
Абе слайфокса е пич, аз едно време като хейтвах масово, докато се усетя, че човека е пич, помогна ми и на мейл с разни буукс за линукс, и като цяло човека съм сигурен, че си е експерт в областта, Юзърката се е объркал тотално както винаги :D , за години не знам как не завърза контакти с никого от тук, ама той все по гигантските сделки от по 20к -30к
 
Ако все още е актуална темата, аз искам един бърз WP, на тия пари.
Актуална е, може да пращаш подробностите на ЛС.
 
На Станимир и модерната и народната медицина не могат да му помогнат :) . За излагането също не си прав.... аз още не мога да се сетя кога сме работили с него, по чий сървър и защо съм се молил за 20 лв. Верно че не съм на 20, ама чак пък деменция.....
Мале къв толуп си станал, още малко и ще е стигнеш :D
 
Мале къв толуп си станал, още малко и ще е стигнеш :D
Тебе некой да не те е инжектирал с "defer", че чак сега коментираш постове, дето Блинки ги изтри преди няколко деня?! :D
 
Мале къв толуп си станал, още малко и ще е стигнеш :D
ем, ако не съм черен и дебел хайманов и лузърка няма да има за какво да се захванат.
 
ем, ако не съм черен и дебел хайманов и лузърка няма да има за какво да се захванат.
Кой е тоя хайманов, няколко пъти го споменаваш но изобщо не ми идва идея кой е.
 
Кой е тоя хайманов, няколко пъти го споменаваш но изобщо не ми идва идея кой е.
Предполагам варненската мутра, която преби половината форум в битието си на мистър Хайд. А когато е д-р Джекил ръководи супер ай-ти екипите на СГЕБ и дава акъл на Илон за това как се правят нещата :D
 
Предполагам варненската мутра, която преби половината форум в битието си на мистър Хайд. А когато е д-р Джекил ръководи супер ай-ти екипите на СГЕБ и дава акъл на Илон за това как се правят нещата :D
разбрах :D
 
Два проекта завършени - единият е в портфолиото (все още няма контент), а другият не е подходящ за там (с готова тема е).
И двата са с WooCommerce и къстъм функционалности.

Полусвободен съм за още един - пишете ако имате нещо предвид.

ПП. Може и нещо налудничаво да е - дайте детайлите, ще помисля и ще ви кажа дали и как ще стане.
 
То явно е имало някъв цирк със Станимир тук като разрових темата, ама съм го изпуснал, ебаси... ей за това вече ме е яд.
 
Актуална е.

Само да се има предвид, че в момента имам текущ ангажимент към 3 предприемача, съответно сроковете ще са мааалко по-дълги, поне докато не приключа с тях.
 

Горе