Правя сайтове изгодно

prophet

Active Member
Здравейте, хора!

Реших да пробвам да правя сайтове и искам да Ви покажа моят

forgsmmaniabg. netai. net

Правя сайтове за абсолютно всичко! Правя само сайта, без хостинг и домейн.
 
От: Правя сайтове изгодно

А за удоволствие и хоби ли ги правиш? Ако е така да ти поръчам един сайт, и да видя дали те бива?
А ако ги правиш срещу заплащане - има си секция "Пазар" за тази цел, там е редно да напишеш обявата си, а не да я заобикаляш, всички там предлагаме своите оферти.
 
От: Правя сайтове изгодно

Абсолютно всичко ? Искаш да ми кажеш, че ще ми направиш сайт-платформа за летище примерно, с всичките нужни модули, спецификации и защити ?

Не искам да се заяждам, но защо първо не прегледа малко форума, за да видиш какви са що-годе правилата за публикуване на фрийленсър обяви...

Няма кой да ти даде оферта с такава обява, без портфолио и добро описание.
 
От: Правя сайтове изгодно

Абсолютно всичко ? Искаш да ми кажеш, че ще ми направиш сайт-платформа за летище примерно, с всичките нужни модули, спецификации и защити ?

Не искам да се заяждам, но защо първо не прегледа малко форума, за да видиш какви са що-годе правилата за публикуване на фрийленсър обяви...

Няма кой да ти даде оферта с такава обява, без портфолио и добро описание.
Съгласен съм с теб и този сайт който е посочил е PHP-Fusion как някой да разбере какви са ти възможностите в програмирането.
 
От: От: Правя сайтове изгодно

Съгласен съм с теб и този сайт който е посочил е PHP-Fusion как някой да разбере какви са ти възможностите в програмирането.

как отгатна, че има някакви възможности в програмирането, от обявата нищо не се разбира - дизайн ли прай, фротненда ли, бекенда ли бешлимааму - прайм сичку у сайтуи за сичку

**************

чшшшшшш сайтуити за сичку, да земеш да прочетеш правилата тука така? там некви ограничения за постване на обяви сигурно тъй не са ги нашибали за по интересно?

сайтуи за сичку, некво портфолио, туй онуй?
 
От: Правя сайтове изгодно

Никакви възможности няма според мен.
Блъска безплатни платформи като знае от админ менюто как да сложи часовник и картинка.
Червено от мен докато не докаже, че има знания.
 
От: Правя сайтове изгодно

Никакви възможности няма според мен.
Блъска безплатни платформи като знае от админ менюто как да сложи часовник и картинка.
Червено от мен докато не докаже, че има знания.

За него всичко приключи преди да е започнало :)
 
От: Правя сайтове изгодно

Правя само сайта, без хостинг и домейн.

то оставаше и хостинг да правиш :lol:, то и този 000webhost дето го ползваш не струва
 
От: Правя сайтове изгодно

какво са правите на интересни
@prophet сигурно е на 12-13 години и все още не е наясно как изглежда офертата в очите на другите

няма нужда от червени репове
сайтчето изглежда много прилично - не очаквах
 
От: Правя сайтове изгодно

Пусна се картечницата от критики и хули....
 
Последно редактирано:
От: Правя сайтове изгодно

Е, недейте така разочарова момчето. Вместо да го скастряте, го поощрете. Стига с тази убийствена критика. Никога няма да забравя как един преподавател от техническия ми се изсмя, като му представих една джаджа. И после защо сме си мразили учителите и преподавателите. Поощрете момчето да се развива, със сигурност е ново в бранша, не е наясно напълно с материята но явно има желание да прави сайтове. Стига с това критикуване, затова ни е на такъв хал държавата. Само хулим някого, а не го поощряваме и поправяме...

Аз когато се регнах тук прочетох правилата за пускане на теми, прегледах важните теми в разделите и доста от обявите. Значи някои могат да си направят труда и да отделят час-два, за да се запознаят с форум общността, а други не ?

Е как да не критикуваш, като и самата обява не дава никакви, ама никави представи човека какво може. Така той реално не зачита труда на онези, които играят по правилата и се чудят как да направят една обява по-привлекателна и изчерпателна с информация. Отделно 10-те мнения за пазара толкоз ли са трудни, че праска обявата там където не й е мястото. Представи си следното: Траем си ние, идва друг като него, пак си траем и форумът ще заприлича на манджа с грозде.

А и не съм го скастрял, просто възможно най-любезно, според неговата обява му дадох малко напътствие :) Плюс това съм един от най-мирно настроените форумци и винаги гледам, в редките случаи когато критикувам, да съм добре аргументиран, а не просто да хейтвам.

П.П. Държавата ни е на такъв хал не заради липсата на поощряване, а заради липсата на отговорност и критика към действията :)
 
От: Правя сайтове изгодно

Последно качени файлове
Няма файлове

Последни новини
Table 'a1482632_gsmmani.fusion564P1_shoutcast' doesn't exist

Радио статистика ©
Сървърът е спрян!

Новини
Все още няма публикувани новини

Актуални проекти
Няма започнати проекти!

Случаен анекдот -
Няма анекдоти

Форум
Няма създадени форуми
Как да гласувам за това в БГтоп?
Поща в abv.bg е несериозно.
 
От: Правя сайтове изгодно

Е как да не критикуваш, като и самата обява не дава никакви, ама никави представи човека какво може.

Напротив! Много реална представа дава.
Той не е от този тип който спамят за да натрупат нужните мнения и да пуснат тема в пазара. Освен това сигурно е на около 12-15 год. и все още не е наясно с нещата.
По-добре, че я пусна тук за да получи някакви съвети..в пазара нямаше да има успех и затова по-добре темата да не е там.
 
От: Правя сайтове изгодно

И аз реших ей така да стана счетоводител, смятах си фактурите сам и сметките ми излизаха и сега реших да предлагам услугата на клиенти. Който иска да заповяда, нищо че нямам стаж и образование, ама аз ей така просто си реших. От утре съм счетоводител !
 
От: Правя сайтове изгодно

Ако нямаше WP 99% от тукашните сайтове нямаше да съществуват. Не ти отварям сайта пич.
 
От: Правя сайтове изгодно

Ей ви резултата от Успей с нас,и ще става по зле .Язък за труда на хората
 
От: Правя сайтове изгодно

Хахаха пак наредби и само акъли се дават
 
От: Правя сайтове изгодно

Ако нямаше WP 99% от тукашните сайтове нямаше да съществуват.
Много точно казано.:):D
 

Горе