Правя сайтове 5лв за готов сайт -> OffTopic

Миленски

Active Member
Здравейте :)

Правя сайтове на всякаква тема и всяка ниша. Дизайн по ваш избор, с възможност на смесване на няколко системи в едно с цел по добра работа и доходност на вашия бизнес.

Пакета включва:
Сео оптимизация(превъзходна до толкова че е невидима)!
Линк Билдинг(главно към вътрешни страници щот не знам и кво е тва)!
Дроб Билдинг(свински дроб с лук)!
Мармалад щайга(това на което прилича готовия сайт)!
Мобилна версия на сайта(същатата като настолната само че си я гледате на мобилния)!
Текстове(каквито си напишите или копнете от някъде)!

И още много, на изгодната цена от 5лв!!!

Номер и адрес не давам щот бой не ми се яде :D
 
Стига бе.... хахахахха има офтопик в заглавието пък и..... :D
 
То че ще има прегледи заради заглавието така е... ама все пак описанието на обявата.... хахахаххахах ще видим... все още няма желаещи да им направя мармалад щайга хахахахаха
 
Дроб Билдинг(свински дроб с лук)

Хиляди алкохолици се надяваха да "създаваш" нов черен дроб по модерна технология, ама уви...
Успех на промоцията предричам аз. :D
 
Още усъвъшенствам създаването на нов черен дроб... и за сега мога само да го пържа с лучец(за щастие не е човешки но знам ли в тия времена). :D
 
Кое е много? Петте лева или хората които биха се вързали на такава абсурдна обява :D
 
Кое е много? Петте лева или хората които биха се вързали на такава абсурдна обява :D
И двете. Идиоти много, а ти как така без да дадеш дискаунт влизаш на този така агресивен пазар. :)
 
Баси прав си... требе да има промоциика инак нема да прокопса бизнеса... хъммм

Обявявам намаление за нови клиенти от 50%

Up
Up
Up
Up
и още сто пъти спамерски Up :D
 
Залагам, че авторът на темата е под 16 години. Жалко, че на учениците сега не им дават чак такъв зор с книжките, които да четат лятото и се чудят - къде да си губят времето.
 
Ще те разочаровам за съжаление... на 16х2 съм... мисля че прави 32г. Ама не съм сигурен!

Ако си ми конкурент ще те разбера за тънкия намек за слабоумие. Но ако не си.... хъм.... :D
 
Нареждам се за ревю ... на мацки. Ако няма мацки, ще инспектирам дроба с лук. И някаква щайга с мармалад се спомена. Ако даваш, искам да е от вишни, адрес на лично. :D
 
Темата е свежарска и си е в точния раздел. Не бъдете сухари. Отпуснете малко коланите. ;)
 
За дроба има скрито условие(много ситен шрифт), и то е каса бира :D

За мармад щайгата... ще се договорим :D
 
И сега чакам първия клиент за да мога да купя дроб и лук :D
 
Някой рабатил ли е с колегата. Искам тука да ми направи една система , ама се чудя дали мога да му се доверя?


Шегичка
 

Горе