Правя сайтове 5лв за готов сайт -> OffTopic

Мани го... теглих заем да ми направи 1 сайт... сега ще го плащам цял живот, а той даже не започна работа по него и се покри... спря да отваря вратата на горилите дето му пращам... спря да вдига телефона на познати... заеби :D
 
Правя сайтове 5лв за готов сайт
Ходи се снимай некъде с тези дебели цени, тва да не ти е американския пазар.
 
Кофти за теб. :(

Ми не знам човек ама... на мен ми е забавно, има и хора които се включиха в играта и стана още по забавно. Не мое па все да сме сериозни лапни шарани все пак нали? Сипи си една бира(ако пиеш), и се наслаждавай на живота ;)

Някой рабатил ли е с колегата. Искам тука да ми направи една система , ама се чудя дали мога да му се доверя?


Шегичка

Ако ще се почувстваш по сигурно... дай 10лв капаро хахаха :D
 
За дроба има скрито условие(много ситен шрифт), и то е каса бира :D

За мармад щайгата... ще се договорим :D

Събрал съм 1 каса с празни бирени бутилки. Нямаш грижи. Приготви дроба с лук и щайгата със сладко. ;)
 
цената твърда ли е, отстъпка нещо ...
 
Събрал съм 1 каса с празни бирени бутилки. Нямаш грижи. Приготви дроба с лук и щайгата със сладко. ;)

Хаха... хъм... гориш със мармалада щом битилките са празни! Или няма да има дроб с лука :D

цената твърда ли е, отстъпка нещо ...

Има отстъпка разбира се... 50% намаление за нови клиенти! Рефералната(партньорската), програма дава 250% оскъпяване на услугата със всеки доведен от теб клиент! Изгодно е не пропускай този шанс!!! :D
 
А за хора с ограничен бюджет, може ли да се измисли нещичко?

Може разбира се! Гъвкавостта на бизнеса е на първо място за мен! В зависимост от това което се търси, предлагам и чаша студена вода, а срещу още едно левче може да я претопля в микровълновата! :D
 
Идеално, ама ако добавим още пидисе стинки, ще може ли чашата да е пълна с млеко, но поне 5% масленост! Това е абсолютно щастие за мен, записвам се значи и очаквам дати за изпълнение.
 
Може разбира се... а срещу още пиисе стинки слагам и захар! Но това е по избор на клиента!

Дати за изпълнение:

От датата на превода на парите, до една година след това! При неспазване на срока от моя страна връщам сумата в размер от 0.0000000001% от заплатеното за услугата!
 
Ееееее, супер си несериозен. Каза каса с бира. Давам ти каса с бирени бутилки, сигурен съм, че в някое шише има останала малко бира. Баси. Май ще те добавя в "Черния списък" - не държиш на думата си, а и си скъпар. :D
 
Постовете на автора ми звучат все повече като условията в договорите с мобилните оператори. Баси...
 
Ееееее, супер си несериозен. Каза каса с бира. Давам ти каса с бирени бутилки, сигурен съм, че в някое шише има останала малко бира. Баси. Май ще те добавя в "Черния списък" - не държиш на думата си, а и си скъпар. :D

Е добре де... двеста грама лук гарниран с 0.10гр дроб имаш от мен подарък само не ме добавяй в черния списък че ми се правят пластични операции на ново! :D

Постовете на автора ми звучат все повече като условията в договорите с мобилните оператори. Баси...

Те са най добрите учители ако някой иска бързо израстващ и още бързо пропадащ бизнес.... :D

А това че има будали(дори и аз), и ги ползват е отделен въпрос :D
 
Не. За да пусна обява в друг раздел. Отговори ми още 3-4 пъти и ще станат 10 :)
Ще продаваш или ще купуваш?
 

Горе