Правя сайтове 5лв за готов сайт -> OffTopic

Е тогава за какво ще пускаш обява? За изработка или.... хахххаха
 
Е тогава за какво ще пускаш обява? За изработка или.... хахххаха
За изработка на сайт не можеш се нареди, свали си цените малко милионерче...
 
За изработка на сайт не можеш се нареди, свали си цените малко милионерче...

Баси.... то това вярно свиреп пазар да му се невиди... :D

Айде давам и буркан отлежали кисели краставички на 10 години :D
 
Баси.... то това вярно свиреп пазар да му се невиди... :D

Айде давам и буркан отлежали кисели краставички на 10 години :D
Ама от тия лютивите ли? Ще обсъдиме офертата на следващата оперативка.
 
Ама от тия лютивите ли? Ще обсъдиме офертата на следващата оперативка.

Не помня вече... може и да са лютиви и радиоактивни... при консумация ако започнеш да светиш в зелено и да пикаеш киселина не се стряскай... временен ефект е!
 
Не помня вече... може и да са лютиви и радиоактивни... при консумация ако започнеш да светиш в зелено и да пикаеш киселина не се стряскай... временен ефект е!
Офертата е с висок инвестиционен риск. Бихме желали някакви гаранции, ако вземем положително решение за инвестиция. Само да не е гаранция франция...
 
Гаранция за печалба над вложеното има! Можете да служите като осветителни тела, и това ще ви намали сметката за ток! И ако продадете изпиканата киселина ще получите 1000% над това което сте вложили!

П.с
Въпроса е да оцелеете достатъчно дълго след консумацията на краставичките!
 
Форумни правила...
Когато законът те принуждава да вървиш срещу нормите няма честно и нечестно. С влизането си тук изядох една червена ряпа, понеже трябваше да трупам мнения, което си чист подтик към спам.
Успех с обявата, но не знам дали мненията в оф-топика се броят. :)
 
Гаранция за печалба над вложеното има! Можете да служите като осветителни тела, и това ще ви намали сметката за ток! И ако продадете изпиканата киселина ще получите 1000% над това което сте вложили!

П.с
Въпроса е да оцелеете достатъчно дълго след консумацията на краставичките!
Упълномощено лице ще тества продукта, ако всичко е по нормите на ЕС, то имаме желание за сериозна инвестиция във вашия продукт.
 
Offtopic на Offtopic-А

"Щот мога да си позволя да съм #BlackHat в държава на продажни политици и жалки псета наречени ченгета!"

И ми кажи че съм престъпник щот се боря по свой си начин. Не се оправдавам а дори признавам, вината за това че мога да взема всичко на веднъж, но взимам по малко защото е сладко да гледам как дебелите мазни свине се гърчат губейки всичко ценно за тях!
 
Упълномощено лице ще тества продукта, ако всичко е по нормите на ЕС, то имаме желание за сериозна инвестиция във вашия продукт.

Вярвам че няма да има проблем с нормите на ЕС. Тъй като той е главен инвеститор на продукта!
 
Offtopic на Offtopic-А

"Щот мога да си позволя да съм #BlackHat в държава на продажни политици и жалки псета наречени ченгета!"

И ми кажи че съм престъпник щот се боря по свой си начин. Не се оправдавам а дори признавам, вината за това че мога да взема всичко на веднъж, но взимам по малко защото е сладко да гледам как дебелите мазни свине се гърчат губейки всичко ценно за тях!
Да смятаме, че сделката няма да се осъществи.
 
Моля за сериозно отношение към преговорите... Нашият отдел отговаря за Югозападна Европа и работиме на процент от печалбата, моля да ни влезнете в положението.
 
Ще изискаме статистика за последните 10 години на произведения от вас продукт - начин на съхранение, дали са се пукали бурканите през зимата и дали има умрели от него в подходящ за вашата компания формат.
 
Моля за сериозно отношение към преговорите... Нашият отдел отговаря за Югозападна Европа и работиме на процент от печалбата, моля да ни влезнете в положението.

Разбирам ви напълно и съм съвсем сериозен! А положението ви в коя кино зала се намира? Питам защото моето е в девета глуха, и може да се окаже че положенията ни се застъпват едно с друго.
 
Ще изискаме статистика за последните 10 години на произведения от вас продукт - начин на съхранение, дали са се пукали бурканите през зимата и дали има умрели от него в подходящ за вашата компания формат.

Боя се че тази информация е секретна фирмена тайна и не мога да ви я разкрия.
 
Разбирам ви напълно и съм съвсем сериозен! А положението ви в коя кино зала се намира? Питам защото моето е в девета глуха, и може да се окаже че положенията ни се застъпват едно с друго.
Head office-ът ни се намира на адрес - Гуантанамо, Куба, улица ''Кубинска пура'', №1
 

Горе