Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

w1nner

Member
Рейтинг - 94.7%
18   1   0
Здравейте,
пращам покани в facebook до 5000 мои приятели, като цената за това е 5 лева.

За връзка:
e-mail: w1nner @ mail.bg без интервалите, не ми позволява да поставям имейл адреси
skype: darkmaster_123
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Първите няколко заявки вече са извършени успешно.

Само малко да поясня- приятелите са преобладаващо българи, около 95% . След изпращането на поканите ще получите скрийншотове за доказателство. При заявки за повече страници ще има отстъпки.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Искрено ви препоръчвам да НЕ работите с този потребител. Въртя ме цял ден, уж имал много работа. Предварително съм му платил и пак нищо не свърши. Загуби ми времето и парите да ми обеснява как моята страница е безинтересна и затова от 5 хиляди човека НИТО ЕДИН я е харесал.
Моля дадения потребител да бъде добавен в черния списък.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Пак те приканвам да покажеш скрийншотовете, които ти изпратих. Ако го направя аз може някой да каже, че съм ги правил допълнително. Не съм те въртял, казах ти, че поканите ще бъдат изпратени до един ден, така и стана. Също и си противоречиш - на мен по скайп ми казваше, че само двама са се присъединили ([20:48:46] Twis7: ot 5 hilqdi choeka
[20:48:47] Twis7: samo 2ma) сега пък на хората казваш, че нито един не се е присъединил. Не е лошо предварително да се свериш версията. Сега на трето място можеш да кажеш, че заради мойте покани са се махнали 20.
"Загуби ми времето и парите да ми обеснява как моята страница е безинтересна" Обясних ти по човешки, че страниците, служещи само за реклама на някакъв сайт не са интересни за масовия потребител. Сега и това ти е проблем.

Аз знам защо го правиш това- по скайп ми каза сигурно десет пъти да ти върна парите. Лесно е да си получиш поканите и хората и след това да кажеш "абе ефект нямаше, я ми връщай парите". Ама така не става приятелю, когато получаваш нещо, трябва да и дадеш нещо в замяна.

И последно- да не кажеш че не си разбрал: ПОКАЖИ СКРИЙНШОТОВЕТЕ КОИТО ТИ ИЗПРАТИХ
 
Последно редактирано:
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Само едно мога да ти кажа, преди да изпратиш поканите бяха 111 сега са " 113 души харесват Гледай Филми Онлайн"
Скрийн шот лесно се замазва, а и ми каза, че си ги праштал в 12 часа на снимките пише 7?! Баламосваш ме, нямаш място в този форум.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Трудно си представям twis7, който го знам от почти 2 години, да реши да се прави на интересен за 5 лева, от друга страна ти си с 6 мнения. Ако си иска парите ще ги върнеш! Той вече си е изградил репутация тук, тепърва ти предстои на теб това да правиш, затова се съобразявай с хората с изградена вече такава. Определено случката само може да ти навреди, едва ли ще получиш повече работа от този форум, и то заради 5 лева...
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Ей, отново не показа тези скрийншотове... толкова ли те плашат... АРЕ ПОКАЖИ ГИ!!!
За часа - казах ти, че на компютъра часовника ми не е сверен. Всъщност какво това има общо с темата. Дори ако бяха изпратени в 7 щеше да е по- добре за мен - свършил съм работата по- рано, нали ?
И щом е толкова лесно де се фалшифицира скрийншот явно аз съм много изостанал. Но щом е толкова лесно ще те помоля да демонстрираш... Но дори и да може да се направи по някакъв начин толкова реалистично ще ти задам един елементарен човешки въпрос- Не е ли една идея по- лесно да натисна копчето изпрати, а не след това да се занимавам да правя фалшификати.
И НЕ СИ ТИ ЧОВЕКА, КОЙТО РЕШАВА КОЙ ИМА И КОЙ НЯМА МЯСТО В ФОРУМА, ЗАПОМНИ ТОВА!!!
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Айде жив и здрав, аз ти казах какво да направиш с тези 5 лева :)
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Аз съм забелязал, че средно около 20% от поканените се присъединяват. На 5000 това са 1000, то ясно че може да има някаква разлика - айде 500 да са, но 2-ма е невъзможно.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

И понеже колегата явно няма да ги покаже ето ги и скрийншотовете:

h ttp://prikachi.com/images/502/2676502P.jpg
h ttp://prikachi.com/images/503/2676503R.jpg
(без интервалите)


Нека специалистите по фалщификации да ме разконспирират, хахах.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Аз съм забелязал, че средно около 20% от поканените се присъединяват. На 5000 това са 1000, то ясно че може да има някаква разлика - айде 500 да са, но 2-ма е невъзможно.
Никакъв шанс.
Чел съм че горе- долу на 1000 члена цената на страница е около 200-300 лв. Да кажем, че е 50 лв. По твоята логика не ми ли е по-изгодно да си правя всеки ден по 2 групи да вкарвам с поканите 1000 човека и да ги продавам, вместо да се занимавам с някакви обяви по форумите за по 5лв ?
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Че точно тези скрийнове нищо не доказват, аз ако си вляза в приятелите и ги снимам ,може ли да кажа че съм изпратил после нещо?
Като те гледам си тъпо копеле, от най-тъпите, имаше шанс дори и да си изпратил линка, да върнеш парите и да продължиш с бизнеса, но си глупак, определено с тоз акаунт няма да си намериш повече работа тук.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

И понеже колегата явно няма да ги покаже ето ги и скрийншотовете:

h ttp://prikachi.com/images/502/2676502P.jpg
h ttp://prikachi.com/images/503/2676503R.jpg
(без интервалите)


Нека специалистите по фалщификации да ме разконспирират, хахах.

Сещам се какво е станало, получи ли съобщение че поканите са изпратени успешно - НЕ нали? Значи аз го наблюдавам този проблем от около 2 седмици - преди ставаше без проблем, а сега като пробвам да пратя на над 100-200 човека така накуп и само се мъчи да зарежда и накрая нищо не изписва. После като се провери поканите не са изпратени, за това почнах да ги деля на по 100 и да ги пращам по отделно. За да си сигурен че са пратени трябва да се получи съобщение накрая.

Точно това мисля че е станало тук и че w1nner не е виновен, защото той най-вероятно наистина ги е пратил и си мисли че са получени, но те не са. Лошото в случая е, че потребителите вече се водят, все едно са им пратени поканите и няма да може да им се прати отново. Аз така си прецаках няколко хиляди потребителя, за да си рекламирам едни страници докато се усетих.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Може и да си прав, но нали на втория скриин се вижда, че до потребителите не могат да се изпратят покани, демек вече са им били изпратени. Ако изпращането е неуспешно не е ли нормално да мога да ги изпратя наново?

Иначе този с кръчмата няма да го коментирам, под нивото ми е.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Разбира се, че съм ти под нивото, за 5 лева правиш цигански истории с човек с репутация и итрейдър тук, а ти си някакъв изпаднал германец от фейсбуук. Сещаш ли се колко си жалък?
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

Казах, че няма да те коментирам, но все пак ще си позволя да го направя един път.
та ще ти отговоря защо смятам, че си под нивото ми само от единия ти пост в темата:
1. Никога не си позволявам да обиждам човек, който не познавам.
2. Никога не се намесвам в сфера в която не разбирам.Пояснявам: "Че точно тези скрийнове нищо не доказват, аз ако си вляза в приятелите и ги снимам ,може ли да кажа че съм изпратил после нещо?"
С това ясно пролича, че не знаеш за какво став на въпрос. Когато поканите са вече изпратени имената на приятелите са показват точно по този начин по който са на втория скрийн.

И не е лошо да знаеш, че итрейдъра и репутацията тук не те правят повече или по- малко човек. Както и липсата им не те прави жалък.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв

И не е лошо да знаеш, че итрейдъра и репутацията тук не те правят повече или по- малко човек. Както и липсата им не те прави жалък.
Така ли? Добре. Успех с бъдещите сделки.

пс: може да не разбирам от фейсбуук, но пък ти се оказа, че и толкова не разбираш, както mvm ти обясни, нищо не си изпратил> ходи прочети поста му още 1,2,100 пъти, докато го схванеш, следователно трябва да върнеш парите на twis7.
 
От: Пращам покани в facebook 5000д.-5лв



Пич, спри да се обясняваш, защото това, което продаваш наистина не струва. При мен ефекта беше още по лош от на twis7... един потребител:shock: и той най-вероятно от друго място.

Няма човек във форума, който продава подобни услуги и аз да не съм пробвал това което предлага. Така че да не вземеш да ми обясняваш и на мене какво се харесва...
 
Последно редактирано:

Горе