Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Занимавам основно с:


  • Общо гласове
    86
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

И аз съм собственик на сайтове, но основния ми доход няма нищо общо със сайтове :oops:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Както обикновено - малцинствата са дискриминирани...
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Е кви са в случая малцинствата :) щото кибиците и сейрджиите определено не са малцинство тук :D Аз за това умишлено не съм им дал опция за олигофренство, белким сортираме що-горе нещата, поне на пръв поглед да изглеждат по-професионално :wink:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Дайте и предприемачките да преброим и да ги класираме по 3 критерия?
 
От: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Които са?.....

Ооо това е сложен въпрос, на който няма как да се наема да отговоря сам. Тук трябва да бъде направен тясно специализиран анализ, доста обстойно, двойно проучване и издължено обсъждане.
Иначе мен ако питаш, най-добре тройката да е: крак, дупе, цица!
:twisted: Ако има еманципатки... елате ми повечеееееееее!
 
От: От: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Ооо това е сложен въпрос, на който няма как да се наема да отговоря сам. Тук трябва да бъде направен тясно специализиран анализ, доста обстойно, двойно проучване и издължено обсъждане.
Иначе мен ако питаш, най-добре тройката да е: крак, дупе, цица!
:twisted: Ако има еманципатки... елате ми повечеееееееее!
Аз предлагам да са в този ред - дупе,цица,крак
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

оакахте я темата нали первезници ниедни :twisted:
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Дообре, бе придприемачи, аз инвистирам в капиталовия пазар, къде да цъкна
 
Re: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Дообре, бе придприемачи, аз инвистирам в капиталовия пазар, къде да цъкна
Ама защо трябва да съкнеш, бе пич? Не може ли просто да създадеш тема в Онлайн бизнес секцията и ако се натрупат достатъчо материали, хората дето управляват форума, ще направят специална секция. Не знам какъв в проблема? :) По-смело. ;)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Така като гледам по-голямата част работим основно за себе си , което не е зле ... :)
 
Re: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Така като гледам по-голямата част работим основно за себе си , което не е зле ... :)

Лошото е и че голяма част от нас работим и за да изхранваме цигани и и политици...
 
От: Re: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Лошото е и че голяма част от нас работим и за да изхранваме цигани и и политици...

Ее .. винаги ще има някой, който да щрака с пръсти и да си взима паричките на чужд гръб.
 
Ее .. винаги ще има някой, който да щрака с пръсти и да си взима паричките на чужд гръб.

Абе и на тези дето си щракат с пръсти ще им се стегне малко, защото на другите ще им писне много. И е почнало дори. А българина най -добре знае как да я играе играта. ;)
 
От: Re: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Абе и на тези дето си щракат с пръсти ще им се стегне малко, защото на другите ще им писне много. И е почнало дори. А българина най -добре знае как да я играе играта. ;)

Дано, защото много станаха такива тарикати...
 
Re: От: Re: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Дано, защото много станаха такива тарикати...

Ако продължават така, щя видите как всеки ще бяга от фактура и касов бод. И няма да го прави както до сега, за да си спести от данъци, а нарочно да прави сечено. ;) Когато го правиш с цел да правиш мръсно, българина е най-добър. За това, още малко и ще се види как държавата ще успява само да точи от осигуровки. :) В един момент данъците рязко ще спаднат като приход в хазната. НО няма как, на всяко действие има равно по сила и големина противодействие. :) Не може да движиш срещу природата и физичните закони. :)
 
От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Редактирай анкетата да има възможност за повече от 1 отговор.
 
Re: От: Преброяване на предприемачите - участниците във форума

Редактирай анкетата да има възможност за повече от 1 отговор.

Няма голям смисъл - или си работник или си собственик на нещо твое. Няма средно положение. Поне според повечето книги.
 

Горе