Преброяване на хейтърите

От: Преброяване на хейтърите

Федерал, що си винаги толкова минорно настроен бе приятел. И в този и онзи форум се ги пускаш едни сърцераздирателни, та на човек чак да му се допият болкоуспокояващи:)
 
От: Преброяване на хейтърите

Бият ме с камъни, Жан Виденов, Боко, Иван Костов, гербери, Станишев...ме изтезават. Но не мога да го докажа, защото от другите партии ще кажат, че съм герберист, комунист, безенесар и съм човек на СДС и от кликата на Пръмова.


Федерал, що си винаги толкова минорно настроен бе приятел. И в този и онзи форум се ги пускаш едни сърцераздирателни, та на човек чак да му се допият болкоуспокояващи:)

онзи форум
Па я и вас не мога да ва разбера, като го почнете ОНЯ ФОРУМ, ОНЯ ДРУГИЯ, сякаш от там са ви правили клизми и са хора с шмайзери и стрелят по децата в детските градини?
 
От: Преброяване на хейтърите

Там са с характер... А си с мение различно от общоприетото за форумот, а ядеш дървото (ако може да се каже ядене на дърво, щото май те го ядът :wink: ) Но така е, кой какъвто е - такова получава :lol:
 
От: Преброяване на хейтърите

Не мога да си позволя да коментирам публично и да давам оценки, защото имам участие само, като потребител.
За хейтърството мога да кажа, че са ме гонили от форум, защото съм писал думата бабичка и от друг, в който написах, че линковете за реклама не работят. Така, че форум свят широк.
 
От: Преброяване на хейтърите

Така е, това се дължи предимно на грандомания :) За това накрая винаги остават 40-те разбойника сами да си пишат с по 40 ника ей така за разнообразие, от чист ексебиционизъм :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Преброяване на хейтърите

Да, но има и обратното. Да те заплашват, че ще ти нахендрят сайта, да ти изпращат хора, заплахи с физическа разправа, да те обвинят понеже аватара ти е син и ти си тъп герберски боклук или социалистически рижав пендел 1,50 см. с лунички по лицето и това в още 10 мнения да се пише и пламне целия форум. По-скоро хейтърство не трябва да се толелира, когато то е стремеж за лични нападки. Ако аз сега кажа, че

copypaster и waldes са спали заедно, поне 10-ина ваши опоненти тъпунгери, ще се хванат за това и да ви го кендзат по темите, ако кажете нещо, с което не са съгласни. И още повече, когато нещо се превръща в лична омраза.


И нещо да ви попитам, защо когато влезе жена и то с догатки, че е убава, ставате всички мили и отзивчиви агънца и сте готови и банер позиция да осигурите, а когато някой каже различни неща и е нов, му правите профила на цвекло? Да не би да мислите, през форума да боднете!?
 
От: Преброяване на хейтърите

Пак отиваш в темата за черното и бялото, а в момента говорим точно за суросинкявото :)
Не говорим за ХЕЙТЪРСТВОТО, а за ОГРАНИЧАВАНЕ на мнението, в ОНЯ форум точно това се прави, айде да не си говорим глупости :wink:

Иначе аз не съм имал случай, кат влезе някоя позьорка да й се вържа на лигочите.... всеки си отговаря сам за себе си и своите СТРАСТИ
 
От: Преброяване на хейтърите

А и мен тук никой не ме е заплашвал...имало е жалки опити, но конкретни думи-заплахи никога не съм получавал. Е верно има фраш комплексари и наистина си треве едно гадно копилие-мод да ги реже безкруполно.
Аз лично кат видя реална заплаха или обида (ма не тия форумните калибристики) и веднага се пускам в ролята си на бот да науча колкото се може повече за комплексарчето, и после съответно рано или късно го яде :wink:
 
От: Преброяване на хейтърите

А и не знам коя пу.чица е разправяла приказки за лека нощ (явно така й е изнасяло), но разликата от 1.50 до 1.72 е точно един по-дебел :)
Едно време така петшестнайсет пъпчиви тина от всеизвестният дата форум се бяха събрали уж да ме гърбят до блока... но минавайки така леко покрай тях освен лайната в гащите им друго не усетих :D
Та който е толко смелчак (не че не знам) винаги съм бил така любезен да го поканя да дойде да ми поясни за кво се бори :wink:

Така като аз ви намирам за 10 минути, така и вие може да ме намерите, еле и па кат съм ви дал да ме намерите :twisted:
 
Последно редактирано:
От: Преброяване на хейтърите

Всеки е дошъл в този форум да извлече някакви ползи,
но не понасям изхвъргачи, мошеници и тези много превзетите прекалено учтиви и мазни

Абе сичко опира до нагласата на човека, има хора дет си умират да се харесат на сички или поне на силните на деня, те не стават за хейтъри
Има и истински хора дето държат на собственото си мнение и го отстояват, независимо от политиката... на форума или държавата
 
От: Преброяване на хейтърите

удари въпросче, значи съм длъжен да отговоря:)
Ама няма какво, че сега не пусна плачевна дублика, вече не си ми интересен:)
А и ми свършиха носните кърпички:(
 
От: Преброяване на хейтърите

Валдес, ти си човек от движението Яхова и се трудиш по тези ширини да правиш мръсни сделки и прикрити игри. Знам те аз още от племето на Жълтия сопол, когато участвахме заедно в този племенен съюз. А и винаги съм смятал, че си човек от СДС, защото си асансьорен техник и на Раковски 134 ходиш да поправяш хаспелите безплатно. И на Ренета Инджова си братовчед. На Симеон Дянков кръстнк. Сега ще ти намеря всички твои стари теми и ще акна по тях. :)
 
От: Преброяване на хейтърите

Валдес, ти си човек от движението Яхова и се трудиш по тези ширини да правиш мръсни сделки и прикрити игри. Знам те аз още от племето на Жълтия сопол, когато участвахме заедно в този племенен съюз. А и винаги съм смятал, че си човек от СДС, защото си асансьорен техник и на Раковски 134 ходиш да поправяш хаспелите безплатно. И на Ренета Инджова си братовчед. На Симеон Дянков кръстнк. Сега ще ти намеря всички твои стари теми и ще акна по тях. :)
Май нищо не знаеш или още не си пил кафе:)
 
От: Преброяване на хейтърите

Вярно е, точен си :) Трябва да се пие кафе, а и малко работа в отпуската ме чака. До нови срещи! :)
 
От: Преброяване на хейтърите

Вярно е, точен си :) Трябва да се пие кафе, а и малко работа в отпуската ме чака. До нови срещи! :)
До нови срещи, радвам се, че гледаш нещата отгоре. Определено ми направи добро впечатление, ама това няма значение:)
 
От: Преброяване на хейтърите

От предходните 10-ина поста:

  • гейтърите
  • меката пишка имат
  • клизми
  • ядеш дървото
  • ексебиционизъм
  • нахендрят
  • спали заедно
  • през форума да боднете
  • рано или късно го яде
  • пу*чица
  • един по-дебел

... Колко сексуално комплексирани хора има у тоя форум не е истина.
 
От: Преброяване на хейтърите

И аз знам, че има партизани у тоя форум, ама не мога да го докажа. Шумкарите се крият зад някой храст (ник) и дебнат в засада. :)
 
От: Преброяване на хейтърите

Абе кат гледам само въртите думите в пози плахи :) А на действия сте гола-вода и кал по гърба :wink:
 
От: Преброяване на хейтърите

И аз знам, че има партизани у тоя форум, ама не мога да го докажа. Шумкарите се крият зад някой храст (ник) и дебнат в засада. :)

Арабския циганин и дюнерджия пак се обади и насра цялата тема с простотиите си за политика.


Не мога да си позволя да коментирам публично и да давам оценки, защото имам участие само, като потребител.
Аз пък си мислех, че потребителите коментират във форумите, то пък явно друго било.
 
От: Преброяване на хейтърите

Така е аз съм бедно момче, имам един телевизор и една спалня. Като ми дойде сметката за тока и пускам брада. За това не се пълча на по-големите в нета, защото мога да изям дървото. :) За това изпозлвам опцията Игнор и тук ще я потърся. Лек ден :)
 

Горе