Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Изпратих ти вчера съобщение.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравей, ще се зарадвам на едно ЛС с цена на статия от 500 думи на Английски. Интересуват ме както цени на статии написани от теб, така и за превод-броят думи остава 500.

Благодаря!
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравейте на всички! Остава ми малко свободно време, което искам да запълня с нещо полезно. Ако някой се нуждае от преведени или пренаписани статии от български на английски и обратно, то ще бъда щастлив да му помогна. Мога да ви изпращам по една статия на ден с дължина от около 500 думи, тъй като останалото ми време е заето от други задания. Изпращам ви преведен/пренаписан материал безплатно, за да прецените харесва ли ви как работя и след това ще се договорим за останалите условия.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Значи всичко е пазарлък, при мен най-много зависи от това дългосрочна ли е работата. Ако знам, че ще ми осигури достатъчно заетост цените падат доста. Но отправна точка при пазарлъка е лев на сто думи, като съм склонен за договорки, пак повтарям. :)
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравей, можеш ли да ми изпратиш цена за пренаписване на статии на английски език? Имам базови материали, целта е SEO. Търся си човек за дългосрочен ангажимент...
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

прати ми цена за 5 бг статии от по 500 думи всяка,ако се разберем ще поръчвам ежемесечно
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Записвам се за темата и...при мен положението е почти същото, както при колегата по-горе - трябват ми 12-15-20 статии месечно - за пренаписване (ако можеш да пишеш, може и по 5-10 нови за писане) от по 400-500 думи, на теми "врати", "интериорни врати", "входни врати", "пожароустойчиви врати" и такива разни подобни...на БГ език.
Ако се навиеш, дай цена примерно за 15х400 месечно, и да видим дали може да работим заедно...
 
Аз също искам оферта за 30 пренаписани статии месечно - ти ги избираш откъде да бъдат, темата е спорт (футбол, тенис, волейбол, баскетбол, и т.н.) - минимум 300 думи!
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здрасти сега ще ти пиша на лично.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравей, може ли оферта за превод и публикуване на статии от български език на английски . Обема е около 20 статии на месец. Поздрави
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Добър ден! На каква тема са статиите? Ако искаш метни ми нещо кратичко, което да ти преведа, за да прецениш дали те устройва качеството. Поздрави.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравей, може ли да ми кажеш цени, защото аз сега започвам да се занимавам със същото фрийланс?
Говоря за превод /англ-бг-англ/ и пренаписване на статии за интернет. Темата е специфична, с термини и администативни изисквания.
Питат ме за цифри, а аз не знам какво да им отговоря.
На ЛС, или тук, както искаш.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравей, колега! Да ти кажа ли всичко е до пазарлък, вонаги ще се намери конкурент, който да предложи по-ниска оферта. Пробвай с лев на сто думи, ако си добър. Ако не си уверен, свали малко от цената намери си по-лесна работа и натрупай опит. Желая ти успех в начинанието. Конкуренцията е важна, за да се предлагат по-добри услуги. Ако някак мога да ти бъда полезен може да си оставиш скайпа да си пишем.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Аз имам опит в писането и превода, просто досега съм работила на трудов договор предимно.
Както и да е, направих си проучване из нета и посочих 10 лв за страница 250 думи.
Което е леко ниско, но казват, че ангажимента ще е дългосрочен.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

О ти със някакви сериозни ангажименти се заемаш. Моя грешка в цената, която съм ти дал. В такъв случай мога само да ти пожелая успех и още много ангажименти от този род.
 
От: Превеждам/Пренаписвам статии, поствам по форуми

Здравейте,

Търсим човек за превод на статии от английски на български език за дългосрочен ангажимент (3-5 статии седмично). Статиите са на архитектурна тематика, между 200 и 400 думи.

Ако проявявате интерес, моля изпратете лично съобщение с оферта.
 

Горе