Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

От: Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

Качи първо снимка да видим, може и по-бързо да стане :D
 
От: Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

И се научи да водиш кореспонденция. Пишеш ми лично дали мога да ти помогна, аз ти отвръщам - да, и никакъв отговор. Не че ми дреме, но като потенциален твой клиент, това нещо не ме радва, т.е. изгуби ме и никога няма да те наема. За да не повтаряш тази грешка, винаги отговаряй на запитвания и завършвай разговорите, които водиш - това се нарича елементарна култура и уважение към събеседника.
 
От: Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

браво на момичето
УСПЕХ
 
От: Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

Здравейте! И аз като започналия темата имам същият проблем натрупах десет поста и се питам дали скоро ще може да постна обявата си или нещо още трябва да направя. Аз съм студент и знаейки два езика реших да се възползвам от възможността. Това не е ми е професията просто исках да си упражнявам езика и пуснах 10-те теми и какво ? Само една зелена точка и три червени. Умолявам някой да обясни това нарочно ли се прави или нещо друго. Сайтът е безплатен. Какъв е проблема. Предполагам искането за десет теми е протоколно. Благодаря предварително.
 
От: Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

Червените точки вероятно са за мнения, за които си личи, че са написани само заради брой мнения. В някои раздели мненията не се броят. Имаш 5 преброени.
 
От: Превеждане на текстове ( моля влезте, спешно ми е ! )

Дано на английски и френски да пишеш по-грамотно, отколкото на български.
 

Горе