Предлагам: Преводачески услуги с английски език BG-EN,EN-BG!

Статус
Not open for further replies.
Здравейте,
С професията фрийлансър-преводач на свободна практика се занимавам вече почти 2 години. Владея английски език и това ми позволява да опитам късмета си в областта на преводаческите услуги с английски език. Нивото ми е Б2, имам и сертификат за владеене на английски език на същото ниво. Извършвам преводи във всяка едно област от ежедневието, и всяка една тема без притеснения. На първо място получавате коректност от моя страна.10 лв на страница от 1800 символа. Ако ви интересува, или искате да поръчате ми пишете на ЛС, или тук в темата. Бързина, кратки срокове за изпълнение. Приема плащане по банков път, само и единствено.
Зад гърба си имам преведени хиляди документи,и различни други материали.
Благодаря за отделеното време и внимание, както и за гласуваното доверие на тези от вас, които са избрали да работят с мен!
Добър ден,искам да попитам дали пишете рекламни материали на английски?Става дума за текст около 300-350 думи?
 
Няма да повдигам темата, ще я заключа, оставам на разположение.
Моля всеки който се интересува да се свърже с мен на посоченият имейл адрес в първия ми пост от първа страница. Благодаряза доверието на всички и с тези, с който съм работила и с тези с който предстоя това да се случи.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе