Преводачески услуги,SEO оптимизация,изработка на wordpress блогове и др.

D.Ivanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Извършвам следните услуги:

-Превод на текстове и статии от английски на български език и обратно-цена:0.03 лв на дума
-Писане на статии на английски език-цена:0.03 лв на дума
-Писане на статии на български език-цена 0.02 лв на дума
-Изработка на блогове и сайтове на платформата WORDPRESS(може би най-харесваната платформа от GOOGLE)
-SEO оптимизация на сайтове и блогове на английски и български език-анализ на ключови думи и фрази,добавяне в социални мрежи-facebook,twitter и други световни мрежи,форуми...,изграждане на линкове подпомагащи класирането в най-голямата търсачка google,оптимизация на отделни страници и други SEO услуги,които ще поставят вашият блог или сайт на предни позиции в търсачките.
-Изработка на уебсайтове за афилиейт маркетинг(на английски и български език)
-Консултантски услуги по изработката на уебсайтове за афилиейт маркетинг и блогове на платформата wordpress
-Консултантски услуги по SEO оптимизация на вашият сайт или блог

Ако имате въпроси или предложения пишете на ЛС
 
От: Преводачески услуги,SEO оптимизация,изработка на wordpress блогове и др.

Аре някой да коментира дали тва за превода са нормални цени щото доста скоро ше ми трябва превод! А автора на темата може ли да каже кво става със съюзите и разни други дребни части на речта , броиш ли ги за дума?
 
От: Преводачески услуги,SEO оптимизация,изработка на wordpress блогове и др.

Аре някой да коментира дали тва за превода са нормални цени щото доста скоро ше ми трябва превод! А автора на темата може ли да каже кво става със съюзите и разни други дребни части на речта , броиш ли ги за дума?

Броя всичко за думи,освен разбира се препинателните знаци(те не са думи просто).И,ИЛИ,С,БЕЗ,СЪС,В,ВЪВ и т.н. са думи.Прати ми текста и ще ти кажа какво ще струва.
 
От: Преводачески услуги,SEO оптимизация,изработка на wordpress блогове и др.

здравейте на каква цена можете да изработите за мен wordpress информационен блог за онлайн залагания
 
От: Преводачески услуги,SEO оптимизация,изработка на wordpress блогове и др.

До topgunnn: Ако правилно смятам предложената цена е 9 - 9.50 лева на преводаческа страница от 1800 знака (включително интервалите). Преводаческата страница е приблизително 3/4 от една страница в уорд. За тази цена можеш да си намериш професионален преводач. Не познавам човека, който е направил офертата тук, коментирам единствено цената, предложена от него. Цената зависи от трудността на текста, може да е по-ниска или по-висока, като има разлика между превод на обща тематика и сложен технически превод. Надявам се това да отговаря на въпроса.
 
Последно редактирано:
От: Преводачески услуги,SEO оптимизация,изработка на wordpress блогове и др.

Ми така като гледам ..........офертите май .....даскалката по английски ше го напрай всичкото за 50 -тина лева ! До сега съм писал статийте само и не съм го смятал в Уърдовски формат всичкото, но имам още малко и ше го събера да вида колко ше излезе.
 

Горе