Предлагам: Преводи, пренаписване и писане на уникални статии

proftrans

Member
Рейтинг - 85.7%
6   1   0
Здравейте,

приемам вашите заявки за преводи, пренаписване или писане на уникални статии, а защо не и нещо друго, стига да ми е по силите.

Малко повече за мен: Завършил съм във ВУЗ филологическа специалност с английски език и вече повече от 6 години (без прекъсване) работя като преводач и редактор. Зад гърба си имам преведени хиляди статии, документи, други материали и книга, но се занимавам и с други неща в сферата. Ако искате да получите нещо качествено срещу парите си - може би аз съм правилният избор.

Мога да превеждам и пиша всякакви текстове от всички сфери, без ограничения. Срокът за изпълнението на поръчките ще е максимално кратък и повече от разумен, като ще се договаря индивидуално с всеки, въз основа обема на работата.

Цените за всички преводи и пренаписвания, независимо на какъв език, са на цена от 2.00 лева за 100 думи!

Също е възможно създаване на авторски текст с висока уникалност по зададена тема. При интерес се свържете с мен и ще се доуточним.

Приемам плащане по банков път, Еконт или Paypal, като са възможни и други методи за по-голямо удобство на клиента. Има и възможност за издаване на фактура!

Ако търсите бързи, коректни и най-вече качествени услуги, можете да се свържете с мен чрез лично съобщение във форума, на електронната ми поща в Gmail, която е danieljordanov90 или за хората, които предпочитат по-динамичната комуникация - на телефонен номер нула осем седем осем 90-95-85.

Благодаря за отделеното време и внимание, както и за гласуваното доверие на тези от вас, които са избрали да работят с мен!
 
Последно редактирано:
Нищо не ме радва повече от това да получавам добри отзиви от хора, които са избрали да работят с мен. Изключително много се радвам, че съм ви бил полезен!

Тъй като темата стана доста дълга, ще си позволя тук да цитирам мненията, оставени от хора, които са работили с мен:


Само да каза моето мнение от услугите на Даниел: Коректен, спазва изисквания и като цяло предлага високо качество на текста. :)

Бърз коректен, 15 ЕН статии за седмица.

Препоръчвам Даниел,работи и през почивните дни.Бърз и коректен. Благодаря !

Препоръчвам, много коректен човек

Точен и коректен. Всичко беше изпълнено в уговореният срок!

Превода на колегата е много добър. Просто чакането за кратък текст ми дойде малко в повече, а очаквах да стане по-бързо, защото и аз имам допълнителна работа по материала. Радвам се, че имаш работа.

Много коректен, получих страхотен превод на голяма статия

Доволен съм от услугите, препоръчвам!
 
Последно редактирано:
Направих малки обновления по ценоразписа си и добавих и телефон за връзка, за тези от вас, които предпочитат по-динамичната комуникация.

Желая успешна седмица на всички!
 
Последно редактирано:
Здравейте, интересува ме цената и срока за превод на една "Word" страница от Български език към Английски.
Благодаря Ви, предварително за отделеното внимание.
 
Работи се и по празниците, затова не се притеснявайте да ме ангажирате със задачите си. С удоволствие ще се отзова.
 
Здравей, пиши ми на лично съобщение или на имейла по-подробно какво ти трябва и може да се разберем нещо. Поздрави!
 
За много години на всички! Време е да напомня, че и през новата 2017-та съм на ваше разположение!
 
Вече има и опция за преводи, пренаписване и създаване на уникални текстове и на немски език! Заповядайте!
 
Днес или най-късно утре се поосвобождавам и мога да вмъкна още някого, така че заповядайте. Желая на всички успешна нова седмица и само положителни емоции!
 
Само да каза моето мнение от услугите на Даниел: Коректен, спазва изисквания и като цяло предлага високо качество на текста. :)
 
Благодаря ви за милите думи, крайно много ме радва да оставям хората, с които работя доволни!
 
Много успехи през новата седмица и приятно прекарване на утрешния празник, каквото и да празнувате!
 

Горе