Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Weblion

Active Member
Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Пуснах го в понеделник, но още не е пристигнал. Днес звънях и на банката, за да видя да не би просто да не са го обработили още, но от там ми потвърдиха, че не е получавана парична сума от PayPal. Някой имал ли е подобен проблем и колко може максимално да се бавят този тип преводи?
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

дай мейл и парола да проверя 8)
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Ако е имало празници съм чакал около седмица. В твоя случай обаче май не е това причината.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Не знам, но сумата никак не е малка и сега в буквален смисъл оставам без пари заради тия. Не мога да си го обясня, каква е причината и просто вече изтръпвам... Май съвсем ще се откажа да ползвам PayPal за плащане....
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Случви ми се първият път когато изтеглих пари от ПП. Имах някъде около 200 лева, които ми ги пратиха след около 2 седмици.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Дано да е някакво забавяне, че не е никак приятно да имаш пари и да разчиташ на тях и да не идват. Досега и на мен не ми се е случвало, тоест максималното забавяне е било 4 дни.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Дано да е някакво забавяне, че не е никак приятно да имаш пари и да разчиташ на тях и да не идват. Досега и на мен не ми се е случвало, тоест максималното забавяне е било 4 дни.

Спокойно, и на мен ми се е случвало. Понякога просто забавят парите защото искат да им проверят произхода, това е. Освен това почивните дни кинтите не пътуват. Но не бой се, ще пристигнат.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Тоест, какво имаш предвид с това да им проверят произхода? :rolleyes:
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

375573_192546574159123_231989986_n.jpg
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?


А не, стига бе човек... С такива специалисти никога няма да ми дойдат парите, то поне в бири да ги бяха обърнали и да ми ги бяха пуснали с DHL-a хахах :D
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Ако това е първи превод, спокойно може да имаш 21 дневна лимитация.
Ако не, виж кога преводът е отбелязан като completed. След това /според банката/ - има 3-5 дни.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Ако това е първи превод, спокойно може да имаш 21 дневна лимитация.
Ако не, виж кога преводът е отбелязан като completed. След това /според банката/ - има 3-5 дни.

Не ми е първия превод от PayPal. Как да направя проверка дали е отбелязан като completed?
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Разбрах как се прави проверката и е отбелязано completed.... Нищо вече не разбирам, какво става...
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Да те успокоя по някакъв начин. Аз чаках 12 дена да ми преведат пари от 99designs и от там още 10 да ги дръпна от paypal до банката. Наистина не смятам ,че нещо се е объркало и при мен пишеше completed , но парите ги нямаше. Според мен изчакай още малко /не че има какво да направиш де/ Ще пристигнат ,няма къде да ходят.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Да те успокоя по някакъв начин. Аз чаках 12 дена да ми преведат пари от 99designs и от там още 10 да ги дръпна от paypal до банката. Наистина не смятам ,че нещо се е объркало и при мен пишеше completed , но парите ги нямаше. Според мен изчакай още малко /не че има какво да направиш де/ Ще пристигнат ,няма къде да ходят.

Дано да е по-скоро, че хич не си бях планирала така нещата. За пръв път ми се случва подобно нещо и то за период от около 3 години.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Ти нали си беше затрила картата?....
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Ти нали си беше затрила картата?....


Да, но не съм я блокирала още. Чакам този превод да ми дойде и да го изтегля веднага от банката, а след това ще си блокирам картата и ще вадя дубликат.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Спокойно всичко ще е наред, не вярвам примерно за 1000лв да си развалят репутацията, която им е много повече примерно :)
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Карта няма проблем да я блокираш и да си изтеглиш парите след това.Блокирането на карта не означава,че ти се закрива банковата сметка.
 
От: Преводът ми от PayPal към картата ми се бави повече от 7 дни. Какво става?

Карта няма проблем да я блокираш и да си изтеглиш парите след това.Блокирането на карта не означава,че ти се закрива банковата сметка.

Блокира ли си картата нищо не може да прави с нея, нито да тегли пари от нея, нито да получава пари по нея. Да "по нея", защото когато си регистрираш картата в нета никой не те пита за ИБАН, парите идват по картата и след това банката отговаря за това да са ти по сметката.

Някой беше обяснил в другата тема много добре...
 

Горе