Превод и Копирайтинг

MsGeR

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте . Предлагаме Писане на 100 % уникално съдържание . Разбира се СЕО Оптимизирано за ключовите думи на сайта ви . Правим и преводи от и на Английски,Турски,Немски и Български.

Цените са както следва:
5 лева за статии до 200 думи(Подходящи за Блог)
10 лева за статия 200-500 думи(Нормална Статия)
15 лева за статия до 800 думи(Дълга Статия)
За Обемни поръчки има отстъпки до 30% от цената.
Също така имаме 10 готови статии за Вашите афилейт блогове(продукти за отслабване). Езика е Английски. Текстовете са с около 200 думи. Всеки един от тях струва 5$. Мисля че се подразбира, че текстовете са уникални.
Наши проекти може да видите като ми пишете на :
Icq: 327391179
Или на Лс
Поздрави!
 
От: Превод и Копирайтинг

Не само портфолио, аз лично ако не познавам определен човек от форума (не и в този случай), разчитам изцяло на iTrader-a му. Примерно ако търся оферти за събмит по директории, писане на контент и т.н. услуги с предварително плащане, гледам това да му е високо. Така знам че няколко хора са му гласували доверие и то на база нещо си. Не ме интересува портфолио в този случай, макар че е хубвап да се види и такова, но като цяло щом е бил полезен за останалите, защо да не е и за мен...

И аз искам да изразя едно мнение - а именно че адски много се кефя че във форума започнаха да изплуват такива оферти, това означава че ако искаш да започнеш бизнес онлайх - не само ти е обяснено тук, но и благодарение на такива оферти и малко инвестиции можеш да си го и зглобиш. Един предлага дизайн, другият контент - менажирането си е изцяло твое дело. Евалта на хора като MsGeR.

И в този ред на мисли искам да кажа че офертата му е много добра, дано да си събереш хора, бате. Успехи...:)
 
От: Превод и Копирайтинг

Моят английски не е перфектен , а за да се получи трябва да е :)
Освен че трябва да е трябва и да граматически и смислово доста добре пипнато ако някох пише на българси и е с неправилно подредени думи. с правописни грешки веднага ще напуснете сайта нали ? ....
То хубаво помагат админите ама без англйски какъв безнес ще правите бе Батета...

Искам да споделя идея пък вие кажете да ли има смисъл (за така търсено уникално съдържание)
Мисля да Взема един сканиращ химикал .... да си гепвам статий от тук от там и после да ги проверявам през Copyscape да ли са униклани ,сега го мисля още
Знам че тук наляво и нядяно се говори за УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ
 

Горе