Превод на сайт ...

AmebaBot

New Member
Прочетох темата на 'bulgartrade' и се сетих за нещо , което искам да ви попитам :) Завършил съм езикова гимназия и знам - ммм - на доста добро ниво английски и немски - и на малко по-слабо испански ... та въпроса ми е - дали някъде мога да си намеря сайт , който да иска да навлезе в българския пазар и да търси човек , който да преведе сайта от английски/немски на български ... къде мога да намеря подобна обява :) :)
 
Здравей
Може да ти намеря работа ;)
Става въпрос за следното.
Имаш дадена статия (на енглийски). Работата е в това, да се пренапише тази статия, така, че да се резличава от оригинала. Може да е преразказ, може да се използват дадените фрази от оригинала, но в крайна сметка резултатът да е Нова статия. Драсни ми едно ЛС за подробности
 
Да не отварям носва тема:
Трябва ми човек с френски ;)
 
Здрасти

Може да участваш в моя проект E-empire . Целта ми е поне по една статия на ден да се намира и превежда. Ако искаш може да се включиш така сайта ще стане по актуален и с повече инфо. Разбира се домейна и хоста е от мен, но ще получиш такъв % от сайта какъвто принос имаш - например за 50% от постовете 50%.

Това предложение е разбира се условно и подлежи на по-нататъшно обсъждане и на нивото ти на английски.

Бетата е тука : http://e-empire.blogspot.com
 
wbg каза:
Здравей
Може да ти намеря работа ;)
Става въпрос за следното.
Имаш дадена статия (на енглийски). Работата е в това, да се пренапише тази статия, така, че да се резличава от оригинала. Може да е преразказ, може да се използват дадените фрази от оригинала, но в крайна сметка резултатът да е Нова статия. Драсни ми едно ЛС за подробности
Здравей и добре дошъл във форума за онлайн бизнес. Надявам се престоя ти тук да е приятен. :) А като гледам си търсиш някой за контент или артикъл писане/преразказване. Това е добра идея. Успехи. :)
 

Горе