Превърнете имейл кампания в реални продажби - GiantCampaign

Всеки който използва аналитикса - Count.bg вече ще може да следи развитието на кампаниите си директно през Dashboard-а на Count.bg.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Всеки който има абонамент активен в GiantCampaign може да се възползва от безплатен абонамент в writechamp.io.
Безплатният абонамент включва 30 000 думи безплатно всеки месец и достъп до всички темплейти за генериране на съдържание.
 
  • Like
Реакции: Sky
Всеки който има абонамент активен в GiantCampaign може да се възползва от безплатен абонамент в writechamp.io.
Безплатният абонамент включва 30 000 думи безплатно всеки месец и достъп до всички темплейти за генериране на съдържание.
само ако махнеш това.... 1687073977863.png
 
Всеки който има абонамент активен в GiantCampaign може да се възползва от безплатен абонамент в writechamp.io.
Безплатният абонамент включва 30 000 думи безплатно всеки месец и достъп до всички темплейти за генериране на съдържание.
Това определено ще се пробва
 
На все повече сайтове ще го виждаш така че свиквай.
ти в твоите сайтове що не сложиш? Нали ги подържаш ... или викаш да не си правиш сам ддос атаки :)
 
ти в твоите сайтове що не сложиш? Нали ги подържаш ... или викаш да не си правиш сам ддос атаки :)
Прав е. Много сайтове го имат и продължат да го качват. Дали ще ги сложи някой е вече избор и политика на фирмата. ;) Да не разводняваме темата. :)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Всеки който има абонамент активен в GiantCampaign може да се възползва от безплатен абонамент в writechamp.io.
Безплатният абонамент включва 30 000 думи безплатно всеки месец и достъп до всички темплейти за генериране на съдържание.
writechamp.io работи ли за български език?
 
с ДДОС ЛИ плашиш бе :D :D
ма кой пък те плаши теб... ти и сайтчета нямаш пък тръгнал от ддос да се плаши :)
 
writechamp.io работи ли за български език?
Аз го пробвах, няма български ,но с транслейт има малко за оправяне по текста. Абе за момента има и по-добри поне за български език
 
Аз го пробвах, няма български ,но с транслейт има малко за оправяне по текста. Абе за момента има и по-добри поне за български език
Здравей, не мога да предложа български език защото Open AI все още не се справя добре.
Просто не мога да предложа услуга в която не съм сигурен на 100%
 
Здравей, не мога да предложа български език защото Open AI все още не се справя добре.
Просто не мога да предложа услуга в която не съм сигурен на 100%
Всичко е точно. Мисля ,че си действаш много правилно и последователно (Да не кажа хитро ;) ). От тук доста хора започнахме бързо да използваме част или платформите ти . Сега към giantcampaign.com пусни и пуш известия да има както е в много други платформи :cool:
 
Всичко е точно. Мисля ,че си действаш много правилно и последователно (Да не кажа хитро ;) ). От тук доста хора започнахме бързо да използваме част или платформите ти . Сега към giantcampaign.com пусни и пуш известия да има както е в много други платформи :cool:
Искрено се радвам ако някоя от моите платформи ти е полезна.
Иначе за push notification функцията вече е в листа TO-DO и съвсем скоро ще бъде добавена.
 
Искрено се радвам ако някоя от моите платформи ти е полезна.
Иначе за push notification функцията вече е в листа TO-DO и съвсем скоро ще бъде добавена.
От много време насам исках такива теми. Браво на авторът. :) Така се прави.
 
Искрено се радвам ако някоя от моите платформи ти е полезна.
Иначе за push notification функцията вече е в листа TO-DO и съвсем скоро ще бъде добавена.
Няма човек/бизнес , който е онлайн и да не са му полезни трите платформи... Както казах вече евала хитро ;)
 
Идеите които имах за инфраструктурата са реализирани което ми дава възможност да обновя ценовата политика.

- ВСИЧКИ планове вече са с неограничен брой изпратени имейли.
- ЦЕНИТЕ са надолу с до 60%.

-- AFFILIATE програмата е в финална фаза и скоро всеки ще може да се регистрира и получава от 30% до 60% комисионна от всеки клиент.

Предстоят и още много интересни функционалности които ще допълнят маркетинг платформата НО за тях в следващ пост.
 
  • Like
Реакции: ST-1
Здравейте,
БЕТА версията на Actief.bg вече е факт.

Повече по темата можете да се информирате от тука:
 
Прехвърлих един неандерталец, който в мейлчимпа така и не можа да пусне кампания.
Сега сам си прави темплейти и пуска кампании.
 

Горе