Предизвиквам те да ми се довериш!

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте. Тъй като пазарът малко е позамрял(или явно рекламодателите харчат предпазливо) реших да използвам маааалко по-различен начин на реклама. Вкарвам и елемент на хазарт(за моя сметка, а не за ваша :) ).

Това, което предлагам днес важи за първият рекламодател заявил желание (и платил разбира се :wink: ).

Драги рекламодателю! Предизвиквам те да ми се довериш!​

Какво ти предлагам:

Тип на рекламата: Банер
Време на рекламата: 1 месец
Предлаган брой кликове: 500
Цена: 15 лв.(0,03 лв./клик)

Досега е стандартна оферта за реклама. Обаче тук идва уловката и елемента на хазарт(който е изцяло във ваша полза):

Уловката: няма конкретен сайт в който ще се появи рекламата ти. Сам ще преценя къде рекламата ти ще генерира най-голям брой кликове. Рекламата се показва само в мои сайтове. През цялото време ще можеш да си следиш откъде са кликовете (през goo.gl) няма да има незаконни методи - просто банер реклама и/или линкове с цел максимален брой кликове за теб.

Елемента на хазарт: Ако за един месец аз не ти изпратя 500 клика рекламата ти остава още 1 месец при същите условия и ти връщам 50% от парите - 7.50 лв.

*Забележка 1: Офертата е валидна след понеделник(16.01.2012).
*Забележка 2: При сайтове от непопулярна ниша, гарантираните кликове ще са занижени(доуточняване ако се наложи :) )
*Забележка 3: Периодът от 1 месец започва да тече след първия изпратен клик(казвам го, защото при нужда аз ще изработя банер, ако ми се наложи друг размер, какъвто нямате)
*Забележк 4: 500 клика не означава 500 точно, а 500 минимум - рекламата ви продължава до края на закупения месец дори ако кликовете надвишат 500


А сега след всичките забележки ви пожелавам успешен бизнес и започвам да следя темата за евентуален интерес от ваша страна :)
 
От: Предизвиквам те да ми се довериш!

Може да му се доверите работил съм с него - Успех с офертата
 
От: Предизвиквам те да ми се довериш!

и аз се интересувам. Сайта ми е за недвижими имоти във Варна.
 
От: Предизвиквам те да ми се довериш!

Засега съм писал на clooby, ако случайно нещо не се осъществи сделката продължавам надолу с останалите желаещи :)

Благодаря ви за интереса :)
 

Горе