Предлагаме изработка на онлайн магазини "на лизинг"


Ти си най-забавният човек, който някога съм срещал, искам да съм като теб :( Моля те да ми разясниш как успяваш да си толкова забавен, какво ли не опитвам, но такава смешка никога не мога да измисля, баси...
 
Светна ли ти сега какво е "корпоративният" ти сайт визуално да навява асоциации с кенеф?

Независимо какво предлагаш и колко хубава работа иначе вършиш, никой нема да ти поверва.
 
Последно редактирано:
Светна ли ти сега какво е "корпоративният" ти сайт ти визуално да навява асоциации с кенеф?

Независимо какво предлагаш и колко хубава работа иначе вършиш, никой нема да ти поверва.

Чак да е никой...ти и Sky принципно не сте мерило за нещо, от години съм тук и освен хейтърски коментари от вас, друго няма. Можеш да критикуваш когато дадеш задание за нещо, подпишем договор и не го направим както си го описал.

Както споменах, никога не съм казвал, че корпоративният сайт е супер класа или нещо такова. След като е на грозен WP, значи това говори само по себе си. Просто от работа няма как да го направим къстъм, да го вържем със системите ни и т.н.

Аз какво да кажа, като всеки ден виждам обяви за сайтове по 200 лв с включено SEO, хостинг и домейн? Влязъл ли съм под темите и постовете на хората да ги храня - не. Всеки сам си решава какво и как да прави. Ама ти и Sky сте типични байганьовци, дето само им дай да намират кусури, затва не съм видял и един ваш проект.

Пусни нещо да видим и ние как се прави корпоративен сайт като хората, тъй като нямаме представа, както се вижда :)
 
В крайна сметка грозен ли е корпоративният ви сайт според тебе или не е? Разнопосочни сигнали даваш и е добре да се спреш на едно от двете. Ако е грозен, значи сме на едно мнение и следва да ми се извиниш.

Ако мислиш, че изглежда достатъчно прилично, то вече друга работа...
 
В крайна сметка грозен ли е корпоративният ви сайт според тебе или не е? Разнопосочни сигнали даваш и е добре да се спреш на едно от двете. Ако е грозен, значи сме на едно мнение и следва да ми се извиниш.

Ако мислиш, че изглежда достатъчно прилично, то вече друга работа...

Да кажем, че е средно ниво - има много по-грозни, има и много по-хубави. Така добре ли е?
 

Горе