Abv23

New Member
Здравейте. Предлагаме Dropshipping на дамски чанти. Чантите са с много добро качество и са подбрани модели. Търсим СЕРИОЗНИ хора които имат интерес към търговията! Нашите цени варират между 30лв. и 40лв. в зависимост от модела на чантата. Получавате качествено описание и снимки на артикула! Комисионната е фиксирана и представлява 15% ОТ НАШАТА ЦЕНА! Нямате ограничение в цената която да поставите на стоката! Всичко над нашата цена е ваша печалба + комисионната от нашата цена. Начина за изплащане на комисионната се избира от Вас.
За въпроси моля изпратете e-mail на адрес
[email protected]
 
Оф,оф,оффффффффффффффффф...............
Или пък пффф,пффф,пффффф...........
Без коментар......
Някой да ми банне акаунта в тоя форум?
 
Оф,оф,оффффффффффффффффф...............
Или пък пффф,пффф,пффффф...........
Без коментар......
Някой да ми банне акаунта в тоя форум?
Не схващам какъв е проблема? В смисъл интересувам се от оферти за дропшипинг и какво не е наред тук?
 
Не схващам какъв е проблема? В смисъл интересувам се от оферти за дропшипинг и какво не е наред тук?
И ние не разбираме какъв е проблема на човека!
 
С цени от 30-40 лв на чанта и 15% комисион - означава, че печалбата би била до 6 лв на чанта. С реклама в Google Ads при една оптимистична конверсия от 3% и цена на клик от (да речем) 0.15 ст... То това би означавало 3 продажби (18 лв печалба) срещу 15 лв разход. Поправете ме (ако греша), но офертата и процентът не са много добри. Може и това да е бил проблемът на човека с "Оф,оф,оффффффффффффффффф..............."
20% + би било много по-привлекателно предложение и може би биха се захванали повече хора... Самото предложение всъщност - не е важно. Важно е, че едва ли на някого би му излязла сметката (приход - рекламен разход = ???), освен ако не си завиши цените още отгоре на цената от офертата.
А който има добро SEO позициониране (защото може би с това ще се опитате да ме опровергаете) - би играл също с по-големи маржове.
 

Горе