Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Deco90

Active Member
Здравейте на всички отново. В последните месеци подготвяхме една обновена и интригуваща Афелиейт програма. Направихме изключително много промени по сайта ни - http://onlinepodaraci.com/ , за да бъде още по-привлекателен за вашите (респективно нашите) клиенти. Разгледахме всеки един от вашите коментира и работихме върху тях. Сега сме тук отново показали решителност, че искаме да бъдем по-добри и предлагайки по-добри услуги.

Включете се и започнете да печелете с нас и с нашите продукти.

Предлагаме Афилиейт програма на всички наши артикули. Ако притежавате собствен сайт, блог, фейсбук страница или просто имате добра маркетингова стратегия, то нашата програма е специално за Вас. Получавате 7 % комисионна от всеки продукт.


При натрупана комисионна над 50 лева за един месец, то получавате 25 лева бонус, при натрупана комисионна над 100 лева - 50 лева бонус. Тоест 50 % бонус върху натрупаната комисионна, ако сте преминали границата от 50 лева.


Сайта ни е ориентиран към пазара на качествени подаръци на много изгодни и привлекателни цени, което гарантира високи продажби и съответно големи комисионни. Цената на някой от стоките надхвърля 60 лева, което означава комисионна от 5 до 8 лева. И ТО САМО ОТ ЕДНА ПРОДАЖБА. Представете си че направите реклама във Фейсбук само на една определена стока в магазина и генерирате 4 продажби това са около 20 лева в зависимост от цената на продукта.


Нашата специализирана програма Ви позволява да рекламирате както целият магазин, така и отделни продукти за които мислите, че може успешно да намерите изгодна за Вас пазарна ниша.


Комисионната която предлагам е 7% към всеки артикул и 50 % бонус върху натрупаната комисионна, ако прехвърлите 50 лева за един месец .

За реализирана продажба се счита всяка поръчка, която е доставена и платена от клиента. Одобрението на поръчката комисионната се случва 7 работни дни след заплащането на продукта от Потребителя.

Cookie lifetime - 1 месец.

Минимална сума за теглене : 20лв. - Пращам по Банков превод / Paypal / Еконт и др.


За регистрация - ТУК



За повече информация потърсете ни на [email protected]


Важно – всеки, който се е регистрирал, моля да ми пише на лично съобщение или на имейла, за да може да се отбележи възможността за бонус процентите.


Сайта е притежание на фирма, а всички плащания на продуктите се извършват с спедиторска фирма Еконт и специално споразумение. Това споразумение позволява легален начин на извършване на продажби без наличието на Касов Апарат.

Информация за Начинаещи

Какво е афилиейт? Афилейт пограмата е един модерен начин на дистрибуторите на стоки и услуги да рекламират своите продукти в интернет пространството чрез други лица (Юредически или Физически), като в замяна те предоставят процент от приходите си на афилиейт партньорите си.

Най-хубавото на афилейт пограмите е, че не ти трябва почти никакъв начален капитал, всъщност дори не ти трябва никакъв. Необходими са желание, вдъхновение и донякъде нюх за пари, което почти всеки има в наличност.

За повече информация се регистрирайте или ни потърсете на [email protected]



ЗАЩО ДА ИЗБЕРА АФИЛИЕЙТ МАРКЕТИНГА?


Предимството за Търговеца е, че разходите му за реклама са фиксирани на определен процент от продажбите. Така търговецът няма как да надвиши твърде много бюджета си за реклама, защото бюджета за реклама е свързан с размера на продажбите.

Предимството за афилиатите е, че за да започнат да печелят не е нужно да правят големи инвестиции: няма нужда да притежават склад, няма нужда да притежават продавания продукт, няма нужда да организират продажбите.

Афилиатите биха могли да инвестират само в създаване на сайт (блог) (Ако все още нямат) и оптимизацията за търсачки. Също така може да пускат реклами в Фейсбук профили, Фейсбук страници или Фейсбук групи в които членуват.

Могат да направят акаунт в Google Adwords и да рекламират продуктите от сайта.

Най-важното е, колкотото повече начини откриете да рекламирате продуктите, толкова по-големи комисионни ще натрупвате. За останалото се грижи афилиейт програмата (търговецът). Ето какво би могъл да направи един афилиат - стъпка по стъпка:

1) Създаване на сайт (Айо все още нямат такъв). Това може да е безплатен блог например. В него се пишат ревюта на продуктите. Може да се пишат и други статии свързани с темата.
2) Слагане на афилиейт връзки в сайта. Връзките може да са под формата на рекламни банери или може да са вградени в текста на статиите.
3) Поддръжка на сайта. Писане на ново съдържание. Колкото повече съдържание - толкова повече възможности за печалба.
4) Писане на статии с връзки към сайта от първа точка (и/или афилиейт връзки към продуктовия сайт) и пращането им в артикъл директориите (директории за статии - това са сайтове, където всеки желаещ може да изпрати своя статия и ако статията отговаря на критериите за качество се публикува). Колкото повече статии с връзки - толкова повече възможности за печалба.
5) Получаване на парите от спечелените комисионни.
6) Реинвестиране на част от печалбите по същия начин (плащате на някой да пише статиите, да ги праща и т.н.).
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Привет,

в първият момент си казах супер програма и супер условия. После отворих сайта и застинах.

Не може да предлагате ЛУКСОЗНИ подаръци в подобен сайт с подобни снимки. Обръщам внимание на снимките най-вече - направете наистина хубави снимки.

Самият сайт е за тотален ремонт с тотална смяна на описания и текстове на всички страници. Не сте написали дори коя е фирмата зад сайта. Не видях в сайта да пише някъде. Криете от клиента, току виж криете и от афилиейт партньорите.

Приемете всичко това, като препоръка. Предлагате афилиейт, което аз адмирирам. Първо обаче оправете продуката - Вашия сайт. И ще пожелая успехи.
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Привет,

в първият момент си казах супер програма и супер условия. После отворих сайта и застинах.

Не може да предлагате ЛУКСОЗНИ подаръци в подобен сайт с подобни снимки. Обръщам внимание на снимките най-вече - направете наистина хубави снимки.

Самият сайт е за тотален ремонт с тотална смяна на описания и текстове на всички страници. Не сте написали дори коя е фирмата зад сайта. Не видях в сайта да пише някъде. Криете от клиента, току виж криете и от афилиейт партньорите.

Приемете всичко това, като препоръка. Предлагате афилиейт, което аз адмирирам. Първо обаче оправете продуката - Вашия сайт. И ще пожелая успехи.

Здравейте, благодаря за за препоръките. Проблема е, че почти всички продукта работим на Дропшипинг, но сега сме се захванали да пишем описания - за снимките не мога да направя особено, защото не са мои продуктите. Не сме се крили от клиента в никакъв случай, най-малкото съм си дал и личният телефонен номер навсякъде. В зависимост от празниците, скоро ще регистрираме фирма, която ще стои зад всеки наш онлайн проект, в които влагаме своя денонощен труд. За по специфични препоръки ще се радвам да Ни пишете на лични. Благодаря.
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Успехи занапред от мен. Ще се радвам да видя сайта променен след време.
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Здравейте,

заинтрегувахте ме, но както каза колегата - малко корекция няма да бъде лоша. Аз още мога да препоръчам разбира се, няма нужда от критики, да си направите друг майл! Имам предвид име + платформа! Ops5 е прав - оправете снимките и описанията - ще Ви е от полза! Дерзайте и успех!
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Всъщност от тук трябваше да започнете, ако искате някой да ви вземе насериозно.
...В зависимост от празниците, скоро ще регистрираме фирма...
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Здравейте,

заинтрегувахте ме, но както каза колегата - малко корекция няма да бъде лоша. Аз още мога да препоръчам разбира се, няма нужда от критики, да си направите друг майл! Имам предвид име + платформа! Ops5 е прав - оправете снимките и описанията - ще Ви е от полза! Дерзайте и успех!

Благодаря за мнението. А относно няколкото дни прекарани във този форум, наистина осъзнавам, че хората тук отдавна извиняват алчността си и наглостта си с оправдания за по-добра печалба. Не очаквам да ме разберете повечето от Вас, просто си изказвам разочарованието от повечето от вас. Не случайно малко от вас са наистина успели. Просто мнение във форум. не ме съдете.
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Благодаря за мнението. А относно няколкото дни прекарани във този форум, наистина осъзнавам, че хората тук отдавна извиняват алчността си и наглостта си с оправдания за по-добра печалба. Не очаквам да ме разберете повечето от Вас, просто си изказвам разочарованието от повечето от вас. Не случайно малко от вас са наистина успели. Просто мнение във форум. не ме съдете.

Едва ли някой ще те съди. Всеки знае, че си прав. Наистина във форума има готини хора и не толкова готини хора. Ти си намери хората, с които най ще си допаднете.

Иначе за сайта трябва да помислиш и да направиш някои неща. А след това да потърсиш и афилиейти, с които да постигнеш доста продажби.
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Благодаря за мнението. А относно няколкото дни прекарани във този форум, наистина осъзнавам, че хората тук отдавна извиняват алчността си и наглостта си с оправдания за по-добра печалба. Не очаквам да ме разберете повечето от Вас, просто си изказвам разочарованието от повечето от вас. Не случайно малко от вас са наистина успели. Просто мнение във форум. не ме съдете.

Deco90 горе главата! Постоянство и развитие..това е! :) Ако имаш питанки или нужда от насоки, защото само с това мога да ти помогна, съм насреща!

Успех!
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

Благодаря за мнението. А относно няколкото дни прекарани във този форум, наистина осъзнавам, че хората тук отдавна извиняват алчността си и наглостта си с оправдания за по-добра печалба. Не очаквам да ме разберете повечето от Вас, просто си изказвам разочарованието от повечето от вас. Не случайно малко от вас са наистина успели. Просто мнение във форум. не ме съдете.
Сърди се на себе си. Никой няма да кара трафик към сайт, който не прилича на нищо и няма да генерира продажби.
 
От: Предлагам Афилиейт програма на онлайн магазин за луксозни подаръци.

В момента работя над него много и се надявам скоро да е с чисто нов облик. Благодаря за градивната критика на всички, а за другите - какво да се прави. Даже бих искал да архивирам тази тема, ама нямам представа как.
 
Здравейте на всички отново. В последните месеци подготвяхме една обновена и интригуваща Афелиейт програма. Направихме изключително много промени по сайта ни - http://onlinepodaraci.com/ , за да бъде още по-привлекателен за вашите (респективно нашите) клиенти. Разгледахме всеки един от вашите коментира и работихме върху тях. Сега сме тук отново показали решителност, че искаме да бъдем по-добри и предлагайки по-добри услуги.

Включете се и започнете да печелете с нас и с нашите продукти.

Предлагаме Афилиейт програма на всички наши артикули. Ако притежавате собствен сайт, блог, фейсбук страница или просто имате добра маркетингова стратегия, то нашата програма е специално за Вас. Получавате 7 % комисионна от всеки продукт.
 
Вени, това е склад :) с изненада разбирам, че имат онлайн магазин. Но там трябва да пазариш по - няколко бройки от артикул. Иначе за цените, че са в пъти по - добри...така си е :)
 
Аз вече няколко пъти си пазарувам от там. Не виждам какъв е проблема, че купувам няколко бройки, като в другите магазини за същата цена се купува само една бройка.
 
Ако отидеш пък на складовете в София ще разбереш че дори и техните цени са по скъпи. Но не мисля че подновяването на афилиейт програмата ми има нещо общо със вашите коментари. Но това е нормално за някой хора. Хаха В кръга на шегата.
 
Всеки си взима стоките който продава - от склад , дали в БГ.. дали в Китай.. Това няма значение. Важното е да намериш купувачи на тази стока...
suvenir.bg е хубав сайт , поръчвал съм много неща , евтини са - защо пък автора на темата да не поръчва от там.. всеки може да продава каквото си пожелае и на каквато цена пожелае.
 
Здравей, Преди да започнеш ни кажи за да можем да ти начислим правилно процентите за комисионна, че сега се опитваме да направим сайта още по привлекателен и бърз, което отнема малко време. Поздрави.
 

Горе