Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума - Неактивна в момента

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Онзи ден беше пуснал един от проект и докара 400 посетителя. Ряпа :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Благодаря ти, redrum!
Досега в сайта ми влязоха 200 човека, и все още влизат.
В края на деня ще споделя крайния резултат, от анонса ти. :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Споделени линкове нa viross и кибер40, следващите в списъка са :

- HOT
- ca$h
- LovechGuy
- caikox
- grigorov
- Maverick
- mvmrik
- Poltargaista

и още няколко човека, сега ме мързи да ги изброявам.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Поздравления, доволен съм, макар че моят сайт е към точно определни хора, пак получих добър трафик
 
Re: От: Re: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Хората са много и над 80% са пълнолетни, но страницата не е с бизнес насоченост :) Ще шерна направо форума, все от 200 000 човека ще има някой, на който му се прави онлайн бизнес. Ще е добре примерно да се публикува нещо свързано с доходи, че от интернет могат да се изкарват пари, такава тема, за да могат хората да се заинтригуват. Ако няма, може да напишете, тъкмо докато си почивате неделно - защо аджеба някой да стане член на форума, какво ще спечели, могат ли да се изкарват пари от интернет и в тоя дух.
Чул те оня горе, дано има хора с амбиции и желание за успех. Като цяло нямам нещо конкретно, може да шернаш форума като използваш главното URL. Не мисля, че има тема, която по специално би ги заинтересувала, за да се регнат. Освен нещо как направих първите си пари през интернет. Но като цяло може да разгледа секциите изцяло и да си хареса и нещо от пазара. Така, че може главното URL.

Абе като цяло ни е нужна една силна лендинг пейдж, за форума като цяло, която да седи даже горе в менюто. Ще е добре, за обикновения потребител. Преди даже да започне да чете какво съдържа. Я виж дали това URL не ти отговаря на изискванията: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=1491 - казвам "Я виж дали това URL не ти отговаря на изискванията", защото вярвам, че по-добре ще позиционираш нещата при теб. А темата е въпрос на потребител и куп отговори, все креативни. Така, че и това е на лице. ;)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Аз да се отчета:
500 влизания от Facebook. Страницата пък, към която водеше рекламата е харесана 27 пъти от влезналите и туитната 2 пъти. Доволен съм :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Благодаря, redrum!
Бях помолил да сподели едно клипче, което направихме за новата учебна година. Нищо ангажиращо, просто едно позитивно клипче. Предвид тематиката на клипчето мисля, че имаше добра посещаемост.
Реших, да е позитивно и да е предизвикало една усмивка, не е било напразно.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Blinky, нещо не може да хване никаква картинка, включително и логото на форума. Това не е добре и ще удари по трафика. Трябва да погледнете open graph таговете и да зададете изображение, което да хваща фейсбук при споделяне на нещо от форума. Няма ли картинка - удря по трафика. Така, че оправете го това и ще пусна линк, за сега се въздържам, защото няма да има желания ефект.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на Hot e пуснат, на опашката са:


- ca$h
- LovechGuy
- caikox
- grigorov
- Maverick
- mvmrik
- Poltargaista
- bgplamen
- Viko
- stroej.com
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Ако не е прекалено дълга опашката да дам и аз един линк?
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Дай, докато не е късно :-o
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

360 влизания. Като при пускането, около час имаше голяма активност.
Благодаря!
Надявам се и читателите да са намерили полезни материали.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

На redrum за награда, че ми пуска реклама му шибнах червена репа. Ако има начин админите да коригират тази моя небрежност ще черпя, когато организираме една сбирка и се видим:beer:
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

На redrum за награда, че ми пуска реклама му шибнах червена репа. Ако има начин админите да коригират тази моя небрежност ще черпя, когато организираме една сбирка и се видим:beer:
Типичен перничанин, как да му се разсърди човек :-o

Пуснат е линка на ca$h.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Типичен перничанин, как да му се разсърди човек :-o

Пуснат е линка на ca$h.

:lol: Мани, брат направо се хиля като олигофрен тук на компа, жена ми ме гледа все едно съм болен от трипер :) Пред винкело сички сме равни!
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Привет, последния влак отпътува ли или има още възможност да скоча и аз :)
 
Re: От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Blinky, нещо не може да хване никаква картинка, включително и логото на форума. Това не е добре и ще удари по трафика. Трябва да погледнете open graph таговете и да зададете изображение, което да хваща фейсбук при споделяне на нещо от форума. Няма ли картинка - удря по трафика. Така, че оправете го това и ще пусна линк, за сега се въздържам, защото няма да има желания ефект.
Да, знам. Проблема не е от скоро. Въпросът е как да го направя с картинка, да взема да сложа в моя пост? Или? Но като цяло и пак няма да я захапе, не знам защо така. Удря доста сериозно по трафика, даже едно 70% от него. Ще го погледнем, но ако не стане, здраве да е. Като сме готови ще драснем тук. Ако не, ще предоставя друг линк. ;)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Блинки, дайте някой лев на signboard (щото той ви прави логото) да ви направи 1 специална иконка за og: таг-а. И после сложете един таг за целия форум. Много по-добре ще бъде от абсолютно нищо.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Пуснат е линка на LovechGuy.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе