Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума - Неактивна в момента

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Можеш да се възползваш и днес, но при малко по-различни условия :)

Видях новата тема и именно за това се върнах да видя какво съм проспал...то си пишело всичко ама :oops:
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Благодарско за рекламата !!
Имаш ряпа и itrader+ от мен. :)
Поздрави!

ПП: Може ли страницата на ЛС, ако не е проблем ? :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на пернишкия е пуснат :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Човек, такива линкове като това, което искаш да пусна не ме кефят. Защо, първо не искаш да пусна нещо конкретно. Аз да не съм факир, че да знам какво харесват хората. А ти знаеш, но те мързи да погледнеш. Виж си най-популярния продукт, дай ми линк към него, аз ще му смъкна снимката и ще я споделя. Така хората, които харесат снимката ще могат да дойдат в магазина ти и да си го купят. Обаче така да ми пляскаш някакъв сайт и да ми казва - сподели, тц, отказвам да споделям, защото е безсмислено.
Добре бе Г-н 100 кила ака Благотворителност, никъде пък не бе обяснил в първия си пост кое те кефи и кое не. Май не те кефя от темата за Тупак. Айде да си жив и здрав...
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Ти какво искаш бе пич, да ти напиша един ферман с елементарни неща? Що като ми прочете поста не ми прати хубав линк? То тия неща би трябвало да ги знаеш, все пак трябва да си имаш идея какво искаш да се рекламира, нали магазин въртиш. Кажи като вървят жените по улицата и как влизат в магазина, виждат магазина и си викат "Ебати якия магазин, дай да вляза вътре" или виждат някоя дрешка и си казват "ебаси яката дрешка, дай да вляза да я видя"?

Това ти написах, че не ме кефи. Искаш да получиш нещо без пари, а не искаш да дадеш и частица от себе си. Така няма как да успееш, иначе един линк, боли ме уя мене дали с него или без него.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Стана неразбория, но съм длъжен да я отбележа.

Коледа.jpg

Ако пишеше "24 часа", щях да разбера, че е изтекла офертата. :( И нямаше да те занимавам да четеш ЛС от мен.
Като си направя пейпал акаунт, ще се възползвам - офертата си е добра от всякъде.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Часовникът на форума е грешен, но си прав, трябваше да напиша 00:00 ч.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на velkoto е споделен.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на elast e пуснат. Май това беше, да ме прощава някой, ако съм го пропуснал :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Имах въпрос относно линкове, които ти пратих на ЛС- стават ли или не за да се възползвам от другата оферта?
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Възползвай се от другата оферта.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Офф, извинявай, получих супер много съобщения и стана някакъв хаос. Другият път ще си направя списък :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на velkoto е споделен.
Мерси, жив и здрав! Досега към 400+ посещения. Доволно. Ще те дирим и нататък очевидно:)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

devilx, готово и тебе те бях забравил.

За всички - ОФЕРТАТА ВЕЧЕ НЕ ВАЖИ, АКО НЯКОЙ ИСКА ЛИНКОВЕ, ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Стига сте я чепкали тази тема, който взел взел. Има друга тема, където няма обявена цена. Не ви се дават $5 - $10 ли? Не ви ли писна от аванта
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на пернишкия е пуснат :)

Благодаря! Около 500 посещения.. досега.. перфектна услуга за брандиране и промиване на мозъци (винаги, като спомена мозъци се сещам за жена, У магазинО, оти си немаме МОЛ) - препоръчвам на всеки, който е идвал на гости У пернишката болница.. На тия дет не са идвали - ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ОПИТАТЕ ГОСТОПРИЕМСТВОТО НИ!
Между другото (дамите да спрат да четат до тук) отговора на гатанката дето я писах някъде в темата - единственото право на пернишката жена е : "Право У Г*зО"
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Реп-а го дадох още вчера, днес и +1 айтрейдър
 
Статус
Not open for further replies.

Горе