Предлагам ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ при правилни отговори

Като си се примирил, спри да спамиш в темата. Тази тема наистина намирисва. Лично аз смятам, че искаш да източиш на някои картата, което става много трудно реално. Имам инфо по темата, но разбира се няма да го споделя, защото ще стана съучастник в престъпление (майтапя се). Сега ще питаш- от къде имаш инфо ако не си точил карта. Да, не съм точил карта до сега и нямам намерение и да го правя. Но с оглед да се защитя от подобни схемаджии знам как става :) успех
Да спра да спамя, в СОБСТВЕНАТА си тема ? Ти си иззел функциите на админ, в този сайт.
А как да докажа, че картата е в мен и собственика и знае и е съгласен да я точа, защото с такава цел ми я даде, колкото и невероятно да ти звучи !
Да ти сканирам картата от двете страни и да ти я пратя не искаш ли ?
 
Картата е на майка.
Тя я остави но с грешен пин код ( нещо го е объркала явно).
Нов код може да искара тя, но е глупаво да идва от 2 хил км заради това. В картата има сериозна сума, която ми трябва сега.
Затова давам като образна картина, че не мога да излизам до банкомат или банка. Нито пина имам, нито правомощието да искарам друг.
Да разбирам че заради заразата не можеш да се обадиш на майка си или да и пишеш във вайбър да ти даде правилния пин и да си ги изтеглиш ?
Човек, аз не ме е страх от верификацията, но след като лицето не е на карто притежателя- ще разрешат ли транзакция :(
Зареждането с карта става само ако името на акаунта който си верифицирал и името на картата съвпадат. Тоест майка ти трябва да си направи акаунт и след това да зареди с картата.
В твоя случаи най лесно е свържи се с майка си , да отиде то банката в която и е картата и да нареди превод за сумата която искаш на твоя приятел. Така даже не трябва да ставаш от леглото , а друг ще ти свърши работа (и без това това е човека с парите... )
 
Язък, че толкова чете и нищо не разбра.

Колкото повече чета, толкова по-оплетено става. Човек, ти смени 15 пъти версиите - как очакваш да ти се вярва? Тук е пълно с мнителни хора, вечно подозиращи схема, което много пъти ме е дразнило. Аз подхождам винаги с доверие, но още от втория ти пост започна да мирише яко.
Допускам, че може да греша и дано, но ако наистина търсиш начин да точиш чужда карта, имай предвид, чи ПИН-ът може да не работи, защото титулярът е блокирал картата.
 
Да разбирам че заради заразата не можеш да се обадиш на майка си или да и пишеш във вайбър да ти даде правилния пин и да си ги изтеглиш ?

Зареждането с карта става само ако името на акаунта който си верифицирал и името на картата съвпадат. Тоест майка ти трябва да си направи акаунт и след това да зареди с картата.
В твоя случаи най лесно е свържи се с майка си , да отиде то банката в която и е картата и да нареди превод за сумата която искаш на твоя приятел. Така даже не трябва да ставаш от леглото , а друг ще ти свърши работа (и без това това е човека с парите... )
Не си чел всичките ми коментари..
Кода е верен. Защото е оригинално писания на плика, така както е излязъл от банката. От цкб казаха, че в цкб в чужбина нямаш достъп до сметката си.
 
Колкото повече чета, толкова по-оплетено става. Човек, ти смени 15 пъти версиите - как очакваш да ти се вярва? Тук е пълно с мнителни хора, вечно подозиращи схема, което много пъти ме е дразнило. Аз подхождам винаги с доверие, но още от втория ти пост започна да мирише яко.
Допускам, че може да греша и дано, но ако наистина търсиш начин да точиш чужда карта, имай предвид, чи ПИН-ът може да не работи, защото титулярът е блокирал картата.
Владея картата виртуално. Мога да я източа в покупки още сега.
Но целта ми е да искарам парите.
 
Тая тема мирише като неизхвърлен контейнер за боклук на 50 градусова жега. Тоя пич ако го надушат от полицията жална му майка. Добре че майка му има карта с 3 бона, че поне гаранцията да му плати.
 
Да спра да спамя, в СОБСТВЕНАТА си тема ? Ти си иззел функциите на админ, в този сайт.
А как да докажа, че картата е в мен и собственика и знае и е съгласен да я точа, защото с такава цел ми я даде, колкото и невероятно да ти звучи !
Да ти сканирам картата от двете страни и да ти я пратя не искаш ли ?
Казвай каквото искаш. За мен се опитваш да извършиш престъпление. И не, не се правя на админ. Ако се правих на админ и имах права щеше до момента да си с бан по ИП за 300 години :)
 
Явно всичко полезно като идеи и съвети се изчерпи.
Остава да се полигавим, но сматам, че има по полезни неша, с които да убиваме скуката.
Ще докладвам темата за спиране.
Ако някой открие решение на дилемата- ще се радвам да ми пише на ЛС.
Възнаграждението е гарантирано.
 
Явно всичко полезно като идеи и съвети се изчерпи.
Остава да се полигавим, но сматам, че има по полезни неша, с които да убиваме скуката.
Ще докладвам темата за спиране.
Ако някой открие решение на дилемата- ще се радвам да ми пише на ЛС.
Възнаграждението е гарантирано.
За това възнаграждение не спря да говориш. Изписаха се над 100 мнения във всичките теми които направи, и много добре разбра за какво става на въпрос. Повече от нужното ти помогнахме, даже ако не си я и източил тази карта вече, след толкова съвети.
 
От тук, нататък - докладвам всеки писал, като Спам
 
:D :D :D @пенчев бобаджиите и без тва нямат друга работа няма да им е проблем не се притеснявай. А за 2-3к ще те вкарат в затвора, това също е сигурно, ако правиш подобна измама. Ама сега да не ме репортнеш за спам, уплаших се. Излизам да ходя да ми леят куршум че няма да мога да спя.
 

Горе