Предлагам ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ при правилни отговори

BurnX, заслужи 20- те лв. Като решение на това, което писах.
В действителност обаче и това не ми върши работа - не мога да се верифицирам, защото картата не е моя.
Искам да се извиня на всички, за причиненото неудобство и с това смятам да приключа темата !
Надявам се, за в бъдеще да се реванширам на сайта, с добри сделки и полезни обяви/теми.

Искаш да източиш чужда карта без да си мръднеш дори гъза от вас, без дори да ти се наложи да се верифицираш?
Доста нагло и безочливо, чак и помощ желаеш, което е върха на сладоледа. А дали става въпрос за престъпление, това ще го реши държавата, ако те хване. ;)
 
Искаш да източиш чужда карта без да си мръднеш дори гъза от вас, без дори да ти се наложи да се верифицираш?
Доста нагло и безочливо, чак и помощ желаеш, което е върха на сладоледа. А дали става въпрос за престъпление, това ще го реши държавата, ако те хване. ;)

Със сигурност става въпрос за престъпление, ако дебитната/кредитната карда не е негова.
 
Не искам да го обвинявам на 100%, може пък наистина да е на някой негов роднина, ама шанса това да е така е не повече от 10%, който стана 1%, след като написа, че пин кода е изгубен.

Кой в днешно време ще изгуби пин код на карта, в която уж имало 3000 лева (валутата не разбрах каква е), това е смехотворно!
 
Не искам да го обвинявам на 100%, може пък наистина да е на някой негов роднина, ама шанса това да е така е не повече от 10%, който стана 1%, след като написа, че пин кода е изгубен.

Кой в днешно време ще изгуби пин код на карта, в която уж имало 3000 лева (валутата не разбрах каква е), това е смехотворно!
1 процент са си един процент.
 
Е той човека не може да прати пари онлайн , интересно наградата как ще прати - с пощенски гълъб през прозореца или някакъв друг метод :D
 
  • Like
Реакции: sedo
Е той човека не може да прати пари онлайн , интересно наградата как ще прати - с пощенски гълъб през прозореца или някакъв друг метод :D

Ще хвърли парите през терасата :D
 
защото картата не е моя.

Мдаа... темата мирише от самото начало. Дано и диагнозата не е реална. Не знам дали да ти пожелая успех?
 
1. Купуваш Bitcoin-и с картата в някоя борса.
2. Изпращаш Bitcoin-ите.

Има борси които не искат верификация на акаунта. Щом можеш да плащаш с картата, значи можеш да си купиш Bitcoin-и. Най-лесно става с PayPal, но ако не верифицираш свързаната карта, имаш лимит на сумата която можеш да изпратиш. Можеш да накараш друг човек да отиде вместо тебе в банката с пълномощно или направо да ползваш чужда карта.
 
1. Купуваш Bitcoin-и с картата в някоя борса.
2. Изпращаш Bitcoin-ите.

Има борси които не искат верификация на акаунта. Щом можеш да плащаш с картата, значи можеш да си купиш Bitcoin-и. Най-лесно става с PayPal, но ако не верифицираш свързаната карта, имаш лимит на сумата която можеш да изпратиш. Можеш да накараш друг човек да отиде вместо тебе в банката с пълномощно или направо да ползваш чужда карта.

Биткойн не е подходящ за малки транзакции, поради високите такси. За малки транзакции- Лайткойн или Етериум.
Поздрави
 
Картата е на майка.
Тя я остави но с грешен пин код ( нещо го е объркала явно).
Нов код може да искара тя, но е глупаво да идва от 2 хил км заради това. В картата има сериозна сума, която ми трябва сега.
Затова давам като образна картина, че не мога да излизам до банкомат или банка. Нито пина имам, нито правомощието да искарам друг.
Иначе ако можеше да се измисли нещо, с удоволствие щях да преведа възнаграждение на някой.
Не съм за 20 лв и 30 щях да преведа.
Но проблема е как.
 
Последно редактирано:
1. Купуваш Bitcoin-и с картата в някоя борса.
2. Изпращаш Bitcoin-ите.

Има борси които не искат верификация на акаунта. Щом можеш да плащаш с картата, значи можеш да си купиш Bitcoin-и. Най-лесно става с PayPal, но ако не верифицираш свързаната карта, имаш лимит на сумата която можеш да изпратиш. Можеш да накараш друг човек да отиде вместо тебе в банката с пълномощно или направо да ползваш чужда карта.
Каква е максимална сума на транзакция на не верифициран профил.имаш ли идея ?
 
@Blinky не знам дали е петък или събота но на тоя трабва да му дадете Оскар за сценарист на годината. Не мисля че хрез следващите 11 месеца някой ще го детронира. Евентуално devilx има някакъв минимален шанс, че и неговата е филм след филм.
 

Горе