Предлагам ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ при правилни отговори

Ей сега попитах еконт:
Твоя човек отива до офис на ЕКОНТ, праща ти нещо малко с наложен платеж.
Куриера идва при теб, дава ти го, ти плащаш с картата. Те имат такива устройства с тях.
После човека си взима парите от офиса.
Въпроса е дали куриера ще иска да идва до стаята ти... :) /видях, че спомена да ти хвърлят продукта в стаята, значи все пак не изключваш вариант да те посети куриер/.

Втори вариант: Регистрираш се тук: https://www.ebag.bg/
Пазаруваш яко продукти, плащаш ги онлайн, даваш адреса който искаш и на твоя човек му носят храна на адреса :) Ако му трябват за храна тези пари, тогава това е варианта :)
Пари и нищо друго не му трябва.
Не е задължително куриера да се срещне с мен. Звъня на комшията и той взима пратката от куриера. Казва че е брат ми или синът ми. После тая пратка ако ще да я хвърля..
 
Последно редактирано:
Представете си, че съм в затвора и искам да ви пратя по 5 000 лв. Жалко, няма да може да ми вземете парите.
 
В другата ти тема ти казах да се обадиш на Еконт и да пуснеш по тях парите.
А говориш после за пратка и наложен платеж, което е пак с Еконт. Нали пак ще дойде и в 2-та случая куриера да ти вземе парите.
Викай го и давай 20-те лв.
 
Като чета темата май най-правилния съвет в твоя случай е да оздравееш , пък после да се срещнеш с човека лично и да му дадеш парите кеш. Онлайн може да се плати/прати всичко - я през пейпал , я през онлайн банкиране , я през ипей , ако щеш и с криптовалута, но трябва да си в час и да си ги ползвал. Тепърва да се учиш за 20 лева не става.
 
Като чета темата май най-правилния съвет в твоя случай е да оздравееш , пък после да се срещнеш с човека лично и да му дадеш парите кеш. Онлайн може да се плати/прати всичко - я през пейпал , я през онлайн банкиране , я през ипей , ако щеш и с криптовалута, но трябва да си в час и да си ги ползвал. Тепърва да се учиш за 20 лева не става.
Няма да пращам 20 лв, а 3 хиляди
 
А ти сигурен ли си, че може да направиш такава голяма транзакция на ПОС?
Доста банки имат ограничения в дневните транзакции,
Иначе : - от легло до офис на Еконт, събран с банкова карта, изплатен в брой - до 9880 лв.
 
Последно редактирано:
С хвърлянето донякъде е решение, но кой ще поеме застраховката на хвърлящия, в случай на заразяване. Тези детайли трябва да се изчистят.
 
А ти сигурен ли си, че може да направиш такава голяма транзакция на ПОС?
Доста банки имат ограничения в дневните транзакции,
Иначе : - от легло до офис на Еконт, събран с банкова карта, изплатен в брой - до 9880 лв.
Не съм сигурен. Това обаче не е проблем. Ако трябва на 3 пъти ще ги пратя.
 
С хвърлянето донякъде е решение, но кой ще поеме застраховката на хвърлящия, в случай на заразяване. Тези детайли трябва да се изчистят.
Не съм сигурен, че те разбрах. Кое хвърляне и коя застраховка ?
Поздрави !
 
Абе не ми се чете цялата тема, та накратко някой грабна ли двайсетуната от човека със сайта за запознанства?!?
 
Абе не ми се чете цялата тема, та накратко някой грабна ли двайсетуната от човека със сайта за запознанства?!?
Не.
 
Ами ако този, който спечели 20-те лева, ако и той е на легло тогава какво правим с превода на премията, яйцето или кокошката. Тук вече е необходим адвокат с опит, ако има някой от форума.
 
Ами ако този, който спечели 20-те лева, ако и той е на легло тогава какво правим с превода на премията, яйцето или кокошката. Тук вече е необходим адвокат с опит, ако има някой от форума.
Е, недей с насмешка де, за вас е весело, но за мен е много важно !
 
Колега, ако дадеш подробности и опишеш по-точно какво искаш да направиш, може и да се намери правилното решение.
Тъй си играете на тука има-тука нема ...
 
Колега, ако дадеш подробности и опишеш по-точно какво искаш да направиш, може и да се намери правилното решение.
Тъй си играете на тука има-тука нема ...
Нова тема ли да създам. Напълних сайта с тая тема. Ще редактирам темата, едва ли ще има полза
 
Представете си, че съм в затвора и искам да ви пратя по 5 000 лв. Жалко, няма да може да ми вземете парите.
В затвора разрешават ли носенето на дебитни карти:D? Моля да ме светнете кой е тоя затвор, може и за компютъра да се смилят.
 

Горе