Предлагам ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ при правилни отговори

Държите се оскърбително, спрямо колегата Пенчев, а реално никой не посочи конкретно решение на казуса.
 
Държите се оскърбително, спрямо колегата Пенчев, а реално никой не посочи конкретно решение на казуса.
Какво решение... изписаха се над 20 страници с всякакви възможности...
 
Де да ставаха толкова лесно нещата..
Не съм баровец, нито мафиот.
А снимката я изрових от фб и и преди 3 г.
Спете спокойно, не съм забогатял.
 
Спете спокойно, не съм забогатял.
Е то си личи, че не си забогатял, с кокошарски аматьорски изпълнение трудно се правят пари.
 
Държите се оскърбително, спрямо колегата Пенчев, а реално никой не посочи конкретно решение на казуса.

Неговия казус може на го реши само психиатър.....
 
Защото съм добър чУвек ще ти кажа как става номера без пин код, ако реално картата е на майка ти. От нея се иска само да ти прати снимки на личната карта. Правиш един акаунт на името й в бет365, верифицираш го с въпросните снимки на картата, вкарваш парите в сайта, добавяш и твоя карта, после телиш. Парите са в твоята сметка без изобщо да се налага да ходиш никъде. И само гледай да не си забравиш пин кода! :D

П.С За най-благополучно развитие би било добре да се прехвърлят на друга сметка на майка ти, за да фигурира втората карта в бет365 пак на същия човек регистриран в сайта.
 
Защото съм добър чУвек ще ти кажа как става номера без пин код, ако реално картата е на майка ти. От нея се иска само да ти прати снимки на личната карта. Правиш един акаунт на името й в бет365, верифицираш го с въпросните снимки на картата, вкарваш парите в сайта, добавяш и твоя карта, после телиш. Парите са в твоята сметка без изобщо да се налага да ходиш никъде. И само гледай да не си забравиш пин кода! :D

П.С За най-благополучно развитие би било добре да се прехвърлят на друга сметка на майка ти, за да фигурира втората карта в бет365 пак на същия човек регистриран в сайта.
Също така и ако е намерил/откраднал портфейл, вътре е намерил лична карта и дебитна карта, пак същото.
 
Майка е с обикновен тел (слаба камера).
Жената е на 57 години и не е фен на ит технологиите
 
Неговия казус може на го реши само психиатър.....
Ти що се вреш, да ми почешеш задника, без да съм те викал ?
Ти не си ли за психиатър ?
Като гледам как си се ухилил, май си ме изпреварил и се намираш във веселата болница :D
 
Последно редактирано:
Ти що се вреш, да ми почешеш задника, без да съм те викал ?
Ти не си ли за психиатър ?
Като гледам как си се ухилил, май си ме изпреварил и се намираш във веселата болница :D
Яла да ми седнеш на чесалото и така ще те начеша, че сърбел няма да усетиш поне докато се върне майка ти от гурбет. Нахилил съм се така, защото по цял ден ме забавляват карикатури като тебе.
 
Майка е с обикновен тел (слаба камера).
Жената е на 57 години и не е фен на ит технологиите
Тя като гледам и на генетиката не е фен.
 
:)алък си. Нямаш си жена и си драскаш по цял ден из темите на хората. Че то коя ше седи с теб. Трябва да е с две жълти книжки .
Ай кажи ся, какво толкова все идваш да ми пишеш в темата. Фен ли си ми станал ?
Знам че съм харизматичен, но не ми досаждай моля :)
Цял ден те рапортувам. Така досаждаш и на админа. Гледай си жалкия живот и недей да ми спамиш, че заради теб притеснявам blinky.
 
:)алък си. Нямаш си жена и си драскаш по цял ден из темите на хората. Че то коя ше седи с теб. Трябва да е с две жълти книжки .
Ай кажи ся, какво толкова все идваш да ми пишеш в темата. Фен ли си ми станал ?
Знам че съм харизматичен, но не ми досаждай моля :)
Цял ден те рапортувам. Така досаждаш и на админа. Гледай си жалкия живот и недей да ми спамиш, че заради теб притеснявам blinky.
Защо го притесняваш?
 
То хубаво си намерил/откраднал дебитна карта... Пишман "мафиот".
Изтегли си TOR и влез в някой черен пазар.. можеш да си купиш информация как се точи дебитна/кредита карта за дребни пари.
Но пак не е вариант за теб , защото пък трябва да си купиш BITCOIN.
ЕЕЕХХХ... предполагам влизаш във форума с истинското си IP? Нека @Blinky да каже поне , дали се намира в чужбина или не. Ако е по правилата на форума :)
 
:)алък си. Нямаш си жена и си драскаш по цял ден из темите на хората. Че то коя ше седи с теб. Трябва да е с две жълти книжки .
Ай кажи ся, какво толкова все идваш да ми пишеш в темата. Фен ли си ми станал ?
Знам че съм харизматичен, но не ми досаждай моля :)
Цял ден те рапортувам. Така досаждаш и на админа. Гледай си жалкия живот и недей да ми спамиш, че заради теб притеснявам blinky.

Blinky, най-много да си го превхърли в другия крачол за теб. По-скоро ще те остави за да се гъбаркаме с теб. Харизматичен си, колкото гол пендел в банята на Софийски градски.
 
Смятам да създам тема- клуб на онлайн гейовете.
Забелязвам как се подкрепяте. Един като пише глупости срещу мен и други веднага му лайкват.
Това задружие е достойно да прерастне в нещо повече, в нещо интимно..
Проблема не е, дали blinky ще направи нещо за мен, а че заради идиоти като теб, се налага да го притесняваме с рапорти.
Човека му писна да се занимава с нас.
 
Последно редактирано:
Не я ли закриха тази тема?
Има още малко леп в темата, ама вече постно взе да става, героите са уморени:)
 
Славчев, аз на тебе още ти дължа една запалка, само се криеш:)
 

Горе