Предлагам ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ при правилни отговори

Славчев, аз на тебе още ти дължа една запалка, само се криеш:)

Другия месец може да дойда до София, ама не ми трябва запалка, ще почерпиш друго :D
 
Нямаш ядове:)
 
Тази тема не знам как се превърна в това, което е сега. Но нека спрем за момент. изгенерира адски много репорти. ;)
Ти нямаш сърце....
 
Тази тема не знам как се превърна в това, което е сега. Но нека спрем за момент. изгенерира адски много репорти. ;)

Хън-мън и чупене на китки в знак на невъзможност да се вземе адекватно решение. И като изгенерира репорти, ти като админ как реши да процедираш по казуса? Да премахнеш репортнатите мнения? Да заключиш темата, понеже намирисва на опит за източване на чужда карта? Някакво действие да имаш предвид като администратор? Не бързай, проблемите се решават от само себе си. Действай само когато това е угодно на дружките ти, пък макар и да е крайно несправедливо. ;)
Гоуем си бате!
 
Взело се е мила. В кофата е (ако не ти прави впечатление). Както друго предлагаш? Ще я заключа, когато тона наистина стане неподобаващ за форума. В момента все тая някаква надежда нещата да се обърнат в положителна посока, и повярвай ми, в престоя ми по форума съм забелязвал не веднъж как такива теми успяват или да направят участниците им в тях близки, или просто да престанат да си говорят в бъдеще. Но както споменах, ефектът с с приобщаването, макар и по такъв начин, е възможен. А ти за чия правда точно се бориш, че не разбрах? :)
 
А ти за чия правда точно се бориш, че не разбрах?

За тази, в която показваш характер и администраторски умения, мили. :)

Темата е в кофата, понеже така са поискали дружките ти, но ти взе ли адекватни мерки срещу мненията, репортнати от автора на темата? Ако беше справедлив админ, щеше да премахнеш ненужния спам, включително моите мнения, и едва след това да изхвърляш боклука. Справедливият админ действа в угода на правилата (то май няма такива тук), а не само в интерес на хората, които са му близки.
Попита ли автора на темата дали действията му са в съответствие със закона? Ние може да грешим, може и да сме прави - гадаем на база неадекватни и разнопосочни обяснения от страна на потребителя Пенчев. Ти си този, който е длъжен да предотврати незаконни действия, защото ако има такива, ще се окаже, че са подпомогнати от собствения ти форум. Знам, не е лесно да си админ, но е важно длъжността да се упражнява адекватно, а това означава не действие под диктат на дружките, а вземане на възможно най-правилното решение. Успех ти пожелавам. :)
 
Има над 20 репорта през уикенда за нея....сори, но и не ми изглежда да отива към нещо, което да се вирее до пари от интернет, как да изкарам пари чрез сайт от....не знам как ги виждаш нещата, но си има сериозна част и такава....а като гледам темата е с петъчен привкус. :) И по някаква "случайност" е стартирана тогава. А и четейки, ти влизаш силно с малко спам....а от казуса нещата не ми изглеждат много ок, за да се води супер light тема. Нещо не е ОК в цялата ситуация и определено като админ казвам, че това няма място до сериозните теми. А кой ми е авер и кой не, това няма значение. Темата от може би 3-4 страница не в по правилата. А автора, ако реши, видях в преден негов пост, ще я заключа. ;)
 
Има над 20 репорта през уикенда за нея....сори, но и не ми изглежда да отива към нещо, което да се вирее до пари от интернет, как да изкарам пари чрез сайт от....не знам как ги виждаш нещата, но си има сериозна част и такава....а като гледам темата е с петъчен привкус. :) И по някаква "случайност" е стартирана тогава. А и четейки, ти влизаш силно с малко спам....а от казуса нещата не ми изглеждат много ок, за да се води супер light тема. Нещо не е ОК в цялата ситуация и определено като админ казвам, че това няма място до сериозните теми. А кой ми е авер и кой не, това няма значение. Темата от може би 3-4 страница не в по правилата. А автора, ако реши, видях в преден негов пост, ще я заключа. ;)

vyh-ko-kazaMR4enXI.gif
 
Абе тая екстра за репортите аз не съм я ползвал, то какво се пише там, демек някакви оплаквания ли е:)
 
Абе тая екстра за репортите аз не съм я ползвал, то какво се пише там, демек някакви оплаквания ли е:)
Ако се почувстваш като ощипана мома, можеш да се оплачеш за сексуално насилие :)
 
Ако се почувстваш като ощипана мома, можеш да се оплачеш за сексуално насилие :)

Още не са приели конвенцията :D
 
Ако се почувстваш като ощипана мома, можеш да се оплачеш за сексуално насилие :)
Никой не съм насилвал. Той сам си предложи гъза...
 
Никой не съм насилвал. Той сам си предложи гъза...

Той и Харви на тая теория се опря? :D:D:D
 
Той цялата даавера с оплакванията май я прави небесната лисица, като невиждал форумските екстри, пълен лигоч излезна...
 
Той цялата даавера с оплакванията май я прави небесната лисица, като невиждал форумските екстри, пълен лигоч излезна...
Бъркаш, репортите са с/у мен, а не от мен :)
 
Бъркаш, репортите са с/у мен, а не от мен :)
Е ти още малко ще кажеш, че Блинки ги прави тези гъзарийки, ама то няма толкова акъл:)
 
Забелязвам, че уж много хора се притеснясат, че съм мафиот, а повече от половината членове са без снимки.
Сложили некви картинки.
Хмм, май пълно с мошенници тук, а !?
 
Някой няма ли стари дънки за подаряване?
 
Забелязвам, че уж много хора се притеснясат, че съм мафиот, а повече от половината членове са без снимки.
Сложили некви картинки.
Хмм, май пълно с мошенници тук, а !?

Кой е мошеник се определя по броя на сделките, а не годините, пола и снимките. Това е форум за бизнес, не е социална мрежа :)
 

Горе