Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Поръчах 1000 потребителя за моята фейсбук група и определено съм доволен от услугата.
Всичко е коректно и навременно според договорката.
Хората са активни и определено при нужда бих поръчал отново.
 
Поръчах 1000 потребителя за моята фейсбук група и определено съм доволен от услугата.
Всичко е коректно и навременно според договорката.
Хората са активни и определено при нужда бих поръчал отново.


Същото важи за колегата. Изключително лесно е да се работи с него. Рядкост са такива хора вече.


Свободен съм за нови поръчки.
 
Да напомня само, че до понеделник вечерта отстъпката е 20% за всички услуги описани в темата.
 
Последни няколко часа и реших да пусна 30 процента отстъпка на всички цени по повод cyber monday - възползвайте се.
 
Хей хей, имах доста ангажименти през последните 2-3 месеца и нямах време да предлагам услугата. Сега се поосвободих малко и мога да поема разни поръчки. Пишете на лично при интерес. Цените в първия пост са актуални.
 
Реших да пусна промоция - 5 пакета по 2000 покани за харесване на страница на цена от 12 лв. Промоцията е валидна до 25.02 или до изчерпване на количествата.
 
Реших да пусна промоция - 5 пакета по 2000 покани за харесване на страница на цена от 12 лв. Промоцията е валидна до 25.02 или до изчерпване на количествата.

25.02 мина...още ли е актуална тази промоция.
 
Здравей,

извинявай но покрай празниците все не остава време.
Ако е актуална още офертата ти / 5 пакета по 2000 покани за харесване на страница на цена от 12 лв. /,и можеш да ми предложиш нещо за тази страница : https://www.facebook.com/pergotenti
пиши как да процедираме.
Ако е възможно пусни ми тук страниците ти или някаква статистика на хората...Не искам харесвания от 12-16 годишни...

Поздрави,
Георги.
 
Здравей,

извинявай но покрай празниците все не остава време.
Ако е актуална още офертата ти / 5 пакета по 2000 покани за харесване на страница на цена от 12 лв. /,и можеш да ми предложиш нещо за тази страница : https://www.facebook.com/pergotenti
пиши как да процедираме.
Ако е възможно пусни ми тук страниците ти или някаква статистика на хората...Не искам харесвания от 12-16 годишни...

Поздрави,
Георги.
Писах ти на ЛС да се договорим :)

Харесванията не са от 12-16 годишни, осмен ако изрично не се договорим за такива, тоя таргет рядко е интересен някому, така че няма страшно.
 
Свободен съм за поръчки.

Моля колегите които ми пишат да не ми задават въпроси и да спират едностранно комуникацията без отговор. Разбираемо е да се води комуникация и да не се сключи сделка, разбираемо е да питате относно услегата и т.н, но е изключително неуважително към човека който е отделил от времето си, за да ви даде информация, да не напишете едно - не ме устройва и да приключиим с добро, вместо да питате и да ви се дава отговор на който не отговаряте.
 

Горе