Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Имам интерес към добавяне на фенове, моля да ми изпратиш повече информация на лично.
Писал съм.


От следващата седмица имам повече свободно време, така че ще съм свободен за поръчки
 
Писал съм.


От следващата седмица имам повече свободно време, така че ще съм свободен за поръчки
Имам един въпрос. В момента фейсбук изкарва всички добавени на "БЕЗ одобрение да се присъединят в групата", хора. Как е възможно фейсбук да не ги изкарва ? В случая аз имах спад с 1000 човека или 1200 човека не помня.
 
Имам един въпрос. В момента фейсбук изкарва всички добавени на "БЕЗ одобрение да се присъединят в групата", хора. Как е възможно фейсбук да не ги изкарва ? В случая аз имах спад с 1000 човека или 1200 човека не помня.

Извинявам се за забавения отговор, но явно са си променили политиката за групите. Като цяло истината е, че и моите групи са жестоко надолу. И вече нямаш право да добавяш хора без да искат те. Та за момента тази услуга е кой е*ал е*ал, кака се омъжи... Следя едни спамерски групи, там интересното е, че почти не са паднали членовете. Ще следя какво ще се случи. За момента нямам информация как да реагирам...
 

Горе