Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

limkata

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
backlinks.jpg

Преблагам много изгоден Scrapebox Blast 20 000 живи линка само за 10$Това ще даде много голям скок в позициите на вашият сайт. Ключовите думи и URL без лимит (ако искате 10 адреса и 10 различни ключови думи например). След като съм готов със поръчката ще ви изпратя репорт с адресите на които са вашите линкове! Вашите връзки ще бъдат постнати на сайтове със различен PR . Тази оферта е много добра за deeplinking.
Има 2 ревю копия за 7$.
За повече информация скайп : seo.company3​
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

И колко са уникалните домейни?
 
Re: От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

По колко линка на ден ще генерирате за даден УРЛ?

ти вероятно се шегуваш - ще се изплющят за няколко часа

Лимка, няколко въпроса:
1. Колко уникални домейна
2. Има ли някаква картина на пейдж ранка на блоговете (поне приблизително)
3. кой спинва коментарите - ти или аз
4. Има ли опция за съответствие кл дума домейн (Пример: домейн1 върви с ключови думи 1,2 и 3, домейн2 върви с ключови думи 4,5 и 6 и т.н.)
5. в рипортинга може ли да включиш урл и анкор (то може, въпросът е ти дали го предлагаш)

Благодаря!
 
Re: От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

услугата за БГ сайтове важи ли

По принцип няма пречка да я ползваш за бг сайтове. Списъкът обаче е почти изцяло (ако не и на 100 процента) на английски. Ако те притеснява дали не изглежда спамерско - бг сайт на английски блог, не бъркаш - това си е баш аканъ класически спам. М др бг сайтове на англ блогове работи, но бих препоръчал да ползваш сателити вместо основния сайт.
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Еми то така добре ама какъв е смисъла от 20к линка за някоко часа?
Много спамерско така, и с новите алгоритми на гоогле най-много да излезнеш за 2 часа и после сайта ти да е на същото място откадето е тръгнал тоест никаде :)

По добре по 1000 линка на ден за още няколко долара бонус.

И така за цял месец примерно коммент линк билдинг + събмитване на едно 20 артикала спиннати в артикъл дирс със артикъл робот
+ автоматично събмитване в 1000-2000 дирекотрии. Даже на който му се занимава да направи такъв пакет да ми се обади задължително - хаха.

И всеки месец да си бухаш така линокове, за няколко месеца спам сайта ти ще излезне на топ позиции :)
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Еми то така добре ама какъв е смисъла от 20к линка за някоко часа?
Много спамерско така, и с новите алгоритми на гоогле най-много да излезнеш за 2 часа и после сайта ти да е на същото място откадето е тръгнал тоест никаде :)

По добре по 1000 линка на ден за още няколко долара бонус.

И така за цял месец примерно коммент линк билдинг + събмитване на едно 20 артикала спиннати в артикъл дирс със артикъл робот
+ автоматично събмитване в 1000-2000 дирекотрии. Даже на който му се занимава да направи такъв пакет да ми се обади задължително - хаха.

И всеки месец да си бухаш така линокове, за няколко месеца спам сайта ти ще излезне на топ позиции :)

Именно за това Scrapebox се ползва само и единствено на САТЕЛИТНИ УЕБ САЙТОВЕ/СТАТИЯ ОТ АРТИКЪЛ ДИРЕКТОРИЯ/СЪБМИТ ОТ СОЦИАЛНА МРЕЖА/ФОРУМНИ ПРОФИЛИ и темп подобни...
Само не правете грешката да бластите дирекно върху сайт.

Може да бластите, но ако ДОМЕЙНА е ПОНЕ над година и малко повече...
Защото за секунди щее фръкнете :)

20 0000 линка, за около макс 3 часа стават.

Представете си как ще реагира Гоогле като ги види, на нов уеб сайт..?
Кво ли ще си каже.. "Ха.. тоя сайт много бързо прави Whitehat SEO бе.."

(Мое лично мнение!)
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Здравейте! Линковете са от около 2000 домейна :)!
Да тези баклинкове не се препоръчват да са на основния домейн (money site) защото е мн вероятно да ви сандбокснат... Така че това е перфектно за сателитни сайтове както казахте.!
Да може един домейн с няколко ключови думи просто Давате примерно 4-5 УРЛ и може за всеки един от тях 2-3-4 различни ключови думи. Дано да съм обяснил всичко подробно благодаря ви за вниманието!
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Ако така можеш да сандбокснеш сайт, дай да купя няколко бласта за основните сайтове на конкуренцията.
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

:) Ми да не те излажа с още когато бях много неопитен, бластвах върху основните си сайтове който бяха и доста млади и след около 1-2 седмици след като започнаха да се индексирта всички линкове и ХОП сайтът изчезваше...
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Ако така можеш да сандбокснеш сайт, дай да купя няколко бласта за основните сайтове на конкуренцията.
Ами ако основните ти конкуренти са чисто нови сайтове с почти несъществуващ линк билдинг, може да се пробваш. Обаче, ако конкурентите ти са стари домейни със стабилен линк билдинг, нищо няма да се случи. Ако конкурентите са нещо средно между двата варианта, ще трябва да хвърлиш доста усилия, за да го изкараш от индекса. И дори да успееш, след няколко месеца, той ще се върне по-силен от всякога (този вариант не е 100% сигурен, зависи изцяло от уебмастера). Общо взето няма много смисъл от подобни постъпки, по-добре всеки да си гледа неговите линкове и да гледа да става по силен, а не да прави конкурента по-слаб.
 
От: От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Ами ако основните ти конкуренти са чисто нови сайтове с почти несъществуващ линк билдинг, може да се пробваш. Обаче, ако конкурентите ти са стари домейни със стабилен линк билдинг, нищо няма да се случи. Ако конкурентите са нещо средно между двата варианта, ще трябва да хвърлиш доста усилия, за да го изкараш от индекса. И дори да успееш, след няколко месеца, той ще се върне по-силен от всякога (този вариант не е 100% сигурен, зависи изцяло от уебмастера). Общо взето няма много смисъл от подобни постъпки, по-добре всеки да си гледа неговите линкове и да гледа да става по силен, а не да прави конкурента по-слаб.


GunZ е прав :) . Най добре всеки да си гледа неговият сайт! Но наистина има опастност от сандбоксване аз съм го изпитвал и не трябва да се правят експерименти със своите сайтове услуигата ми е най добра за линкове на думи със слаба конкуренция говоря примерно за 5-6 думи на различни УРЛ за най добър успех или за баклинкване на сателитни сайтове.
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Не се научихте, че в предприемач такива услуги не се пускат, ей....
 
Re: От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Защо да не се пускат?

щото те разпитват на дълго и на широко вместо просто да поръчат

Проблемът е, че тия дето имат scrapebox просто няма за какво да поръчват, тия дето нямат не знаят какво е това добиче.

М др цената е много добра за количеството линкове, вече е въпрос на качество на изпълнението (както е описано е напълно удовлетворително). Т.е. трябва някой да повлече крак и да се пробва. Съответно някой без scrapebox.
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Тва толкоз много хвалите тая програма ,ще взема да събера и аз пари да си купя ,да видя колко помага
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

:) Да има нещо такова Все пак всеки си преценява дали да купува де ... :)
 
От: Предлагам Изгоден Scrapebox blast 20 000 живи линка за 12$

Може ли едно копи и за мен, ако не е късно вече. Искам и аз да го пробвам, ако е проблем. Ще те очаквам тук или на лично. :)

Поздрави и успехи в продажбите. :)
 

Горе