[Предлагам] Стока на едро с -50% отстъпка (Дрехи,Обувки,Часовници и още)

Статус
Not open for further replies.
Предлагам:
Дрехи,обувки,скъпи часовници,чанти,пръстени,очила,fitbit няколко модела,тонколонки JBL и още много други.

Поръчват се от www.Asos.com / Идват на половин цена


Контакти:
Лично Съобщение
 
Последно редактирано от модератор:
Предлагам:
Дрехи,обувки,скъпи часовници,чанти,пръстени,очила,fitbit няколко модела,тонколонки JBL и още много други.

Поръчват се от www.Asos.com / Идват на половин цена

Контакти:
Лично Съобщение или
Email: [email protected]
прегледах найковете то под 100 евро няма нищо свестно или това означава 4е и на половин цена пак идват скъпи
 
нищо лично ама аз съм търговец и знам българския клиент над 70 лв мъчно дава за маратонки
 
Всеки сам решава дали да се възползва или не,както казах всяка стока идва на половин цена,възможно е и мааалко по-добра оферта за по-сериозните.
 
ок успех колега като захлебим може би бих се възползвал от офертата Аз от 3 години продавам по интернет над 2000 артикула предлагам имам и бая дистрибутори стигал съм с реклама и до 50 бр маратонки на ден но повече от 69 лв не съм им търсил
 
ок успех колега като захлебим може би бих се възползвал от офертата Аз от 3 години продавам по интернет над 2000 артикула предлагам имам и бая дистрибутори стигал съм с реклама и до 50 бр маратонки на ден но повече от 69 лв не съм им търсил
Защото имаме много лоша култура когато става на въпшрос за качествени продукти като цяло.

А за офертата за асос, могат л ида се поръчат да пристигнат в чужбина?
 
А за офертата за асос, могат л ида се поръчат да пристигнат в чужбина?

Да,но трябва да поръчам,да дойдат в БГ,да ти ги изпратя с куриер и наложен платеж.
Другия вариант е да платиш предварително и да ти ги пратя без наложен платеж с dhl директно от сайта без да ги взимам аз\

======
Не знам колко дават хората за обувки,дрехи и тн,но като цяло това е моята оферта и за оригинални продукти на половин цена си заслужава,взех си доста дрехи от там и съм изключително доволен!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе