Предлагам ХУБАВ,Лесен,VIP номер

sim_card

New Member
Колекция Хубав Номер.
www.bgsimcard.com
 

Прикачени файлове

  • SIM.jpg
    SIM.jpg
    63.4 KB · Преглеждания: 0
  • SIM_m.jpg
    SIM_m.jpg
    24.1 KB · Преглеждания: 2
Последно редактирано:
От: Предлагам ХУБАВ,Лесен,VIP номер

Няма хубав номер на който първите две, три цифри след нулата да не са еднакви.

Тези номера не струват, качествените започват така :

0888, 0877, 0899......

PS

Пиша в тази тема не случайно, просто търся някой индивид да ми купи и регистрира на негово име една сим карта на БОБ

Ако има меракли да пратят на лични оферта
 
От: Предлагам ХУБАВ,Лесен,VIP номер

Няма хубав номер на който първите две, три цифри след нулата да не са еднакви.

Тези номера не струват, качествените започват така :

0888, 0877, 0899......

PS

Пиша в тази тема не случайно, просто търся някой индивид да ми купи и регистрира на негово име една сим карта на БОБ

Ако има меракли да пратят на лични оферта

БОБ е с договор, едва ли ще има мераклии. :)
 
От: Предлагам ХУБАВ,Лесен,VIP номер

Е как с договор, нали рекламата им пропагандира че е без договор и обвързване само с прдплатени ваучери.

След изразходване на първия ваучер какви са цените на следващите и какъв е периода на активност на картата след презареждането ?

Както при вивател 10-20-50 лева с активност 1 година от зареждането или пак са измислили някоя врътка, като тази че отчитат разговорите на минута тоест ако говориш 1 минута и 1 секунда ти го отчитат като две минути и така за цялата продължителност на разговора
 
От: Предлагам ХУБАВ,Лесен,VIP номер

С договор е. 14.90 е пакета от 150 мин. След това си плащаш каквото си говорил на 0.12 лв. при 60/60 такт.
 
От: Предлагам ХУБАВ,Лесен,VIP номер

Знаеш ли кога ще се вържа при това положение, те после може да ми изпратят сметка за 150 лева и да кажат че е от роуминг с Австралия между 03 и 04 часа през ноща когато си изключвам телефона

Вкарвам 10 лева говоря за 10 лева, вкарвам 20 говоря за 20 след изчерпване не мога да говоря, само тогава бих се регнал при тях
 

Горе