Предлагам безплатен ewhoring coaching!

alus1onZ

Member
Предлагам безплатен ewhoring coaching на сериозни играчи! В замяна просто искам да сте ми refs в adult newtork-а, който ще ви препоръчам.

Моля, не ми губете времето, ако принципите ви надхвърлят желанието ви за изкарване на пари!

За повече информация --> ЛС
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

То квото и да учиш или си курва по душа или не си. Първите и без да ги учиш добре ще се справят.

П.С.: Абе вие хора правите ли го това? Аз смятам, че ми е под нивото.
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Аз пък предлагам НАПЪЛНО безплатен материал на тази тема! Сериозно.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Fozzy, не е длъжно да го правим лично, има си software-и и сайтове като fiverr за тая работа :D
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Не знаех какво е това.
Сега сърчнах и прочетох това.
Дано само парите да са доста повече щото по $1 на шаран е твърде ниско заплащане за труда.
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Не знаех какво е това.
Сега сърчнах и прочетох това.
Дано само парите да са доста повече щото по $1 на шаран е твърде ниско заплащане за труда.

Има сайтове, които плащат доста повече. Затова ewhoring-a е широко разпространено, а и доста доходно. Доста хора започват с този метод в търсенето на пари от интернет, но тези които не спрат успяват. Всичко опира до изобретателността и упоритостта.
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Има адълт сайтове, които плащат по $100 за free trial регистрация. Ако ти се занимава (и нямаш задръжки) си е оферта.
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Тия със по $100 за free trial искат някв процент conv. rate към paid регистрации след това, който никак не е нисък и ако не го стигнеш го лапаш :D
 
От: Предлагам безплатен ewhoring coaching!

Абе то и тия по $1 могат да ти донесат пари, ако имаш бройка. Ама проблемът е, че много баннват тия сайтове, дори да са ти истински конверсиите.
 

Горе