Предлагам ви при вграждане на снимки да ползвате...

KISS

Active Member
Здравейте.

Гледам че в темите за изработка на лога например, всеки вгражда снимки или дава линкове към всякакви шантави сайтове, някои по-спамерски, с много реклами, някои не се зареждат докато не се одобрят разни условия, а понякога пък нищо не се зарежда. А понякога и не ставали нещата с качванто и локално във форума.

ТА РЕШИХ ДА ВИ ПРЕДЛОЖА, ето този сайт (не съм обвързан с него, просто го ползвам): https://cloudinary.com/

Регистрирате се за безплатния план, не е нужна кредитна карта и е вечен. Имате голямо пространство и трафик. Можете да си вграждате директно изображението след това където искате или ако искате да поставяте директен линк към него. Няма реклами няма нищо.

Поздрави.
 
Досега не ми е отказвало локалното качване, не знам в какви филми се вкарвате с поредния титориъл 'как да качваме снимки във форума?' в рамките на две седмици.
 
Не знам, просто гледам че се линкват и вграждат всякакви външни сайтове. Ако ще се ползват външни най-добре този, който посочих. Понеже няма реклами, може да се постави директен линк към файла и може и да се вгради директно. А ако се ползва локално още по-добре.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Не знам, просто гледам че се линкват и вграждат всякакви външни сайтове. Ако ще се ползват външни най-добре този, който посочих. Понеже няма реклами, може да се постави директен линк към файла и може и да се вгради директно. А ако се ползва локално още по-добре.
Всички предлагат тая функционалност. Където ми трябва, аз ползвам lightshot. Цъкане на зададен по мое желание hotkey, ограждам си желаната ареа > CTRL+C > CTRL+V тук и е качена снимката. :)
 

Горе