Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здраве

Здравейте колеги,

Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здраве и красота.
Всички стоки са в наличност и процента при направена продажба от ваша страна е 15% !
За повече информация можете да пишете на л.с. или да ме намерите в skype : dragoev_m !
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

Здравейте колеги,

Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здраве и красота.
Всички стоки са в наличност и процента при направена продажба от ваша страна е 15% !
За повече информация можете да пишете на л.с. или да ме намерите в skype : dragoev_m !

Без коментар...
К'о речИ?!
Нещо на въпреки ми дойде тази липса на коментар?!! 8) Мисля, че въпросът ми беше повече от резонен!
 
От: От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за

К'о речИ?!
Нещо на въпреки ми дойде тази липса на коментар?!! 8) Мисля, че въпросът ми беше повече от резонен!

Незнам колко си голям, но акъла ти е на 10 годишен!
Виждам че си нямаш работа, но и няма и да имаш щом ти се занимава с глупости...
Все пак ще ти отговоря - свещи няма! :)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

Незнам колко си голям, но акъла ти е на 10 годишен!
Виждам че си нямаш работа, но и няма и да имаш щом ти се занимава с глупости...
Все пак ще ти отговоря - свещи няма!

Човека продава свещи и те пита дали имаш. нищо че на теб ти се струва смешно въпроса си е съвсем сериозен. Наистина си написал стоки за дома.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

Човека продава свещи и те пита дали имаш. нищо че на теб ти се струва смешно въпроса си е съвсем сериозен. Наистина си написал стоки за дома.

Ако е така се извинявам...
 
От: От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за

Незнам колко си голям, но акъла ти е на 10 годишен!
Виждам че си нямаш работа, но и няма и да имаш щом ти се занимава с глупости...
Все пак ще ти отговоря - свещи няма! :)
Този път ще я мина метър тази ти изцепка, че съм в настроение! Само гледай да не ти стане навик да се изказваш неподготвен и да характеризираш хора, които не познаваш 8)
 
От: От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за

Този път ще я мина метър тази ти изцепка, че съм в настроение! Само гледай да не ти стане навик да се изказваш неподготвен и да характеризираш хора, които не познаваш 8)

Аз ще се изказвам както си искам...
Извиних се ако се занимаваш с продажба на свещи, но за мен пак си оставаш детски акъл да пишеш "К'о речИ?!" и такива глупости... Но всеки има право на мнение приеми моето аз приемам твоето и търси в друга тема доставчик на свещи! Благодаря все пак че писа! Ако някой друг има въпроси нека пише на л.с. или по скайп.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

Аз също искам да видя продуктите, снимки, файл с продуктите има ли и т.н. на лични.
Поздрави!
 
От: От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за

Аз също искам да видя продуктите, снимки, файл с продуктите има ли и т.н. на лични.
Поздрави!

Имаш л.с. ! :)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

Здравей,
И аз имам интерес. Може ли каталог с продуктите.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

Ако може и за мен каталог на ЛС
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута, часовници, подаръци, стоки за дома и стоки за здр

ЗДрасти
Може ли и на мен инфо за продуктите?
Поздрави!
 

Горе