Предлагам дропшипинг на бижута

brad1985

New Member
Предлагам дропшипинг на бижута - комплекти колие, гривна и обеци с кристали от Чехия,
на които засега сме единствени вносители в БГ.
Стоката е маркова и е изработена изцяло / вкл.металните части / в Чехия в известен завод
за кристали по наша заявка. Металните части са антиалергични и не потъмняват.
Имат сертификат от завода в Чехия и съответните фактури, стикер на бг.език и т.н.
Модела е един и същ, но в 15 различни цвята, вкл.АВ / с отражение на светлината, както е при Сваровски /.

Това, което предлагам е:
- отстъпки на месечна база с изплащане на комисионните до 3-то число всеки месец за предходен такъв
- плащане на вашата комисионна по посочена банкова сметка или чрез Еконт - пощенски запис,
като разходите по превода се делят поравно за оборот до 100 лв. или за моя сметка при оборот над 101 лв.
Комисионни:
- до 50 лв. оборот на месец - 10 %
- 51 до 100 лв - 15 %
- 101 лв и нагоре - 20 %

Важно ! В случай на отказ от пратката от страна на клиента, сумата по обратната доставка остава за ваша сметка!
Пратките ще се изпращат директно до клиентите ви с Еконт, като предварително ми изпращате адреси на email
при направена и потвърдена от вас заявка по телефон, както е практиката при повечето онлайн магазини.

Условието, на което държа е да не се качват цените, а да се продават комплектите навсякъде на една и съща цена,
която е съответно 15.90 лв за комплект и 17.90 лв. за бял АВ цвят.
Клиентите ще получат комплектите в кутийка, стикер на бг език и декларация / сертификат / за произход.
Тези комплекти ги поддържаме в постоянна наличност в БГ и доставката им е възможна в рамките на 3-4 дни от направена заявка.

С молба да ми пишат само сериозни колеги и колежки, за да им дам сайт, откъдето да си копират снимките и описанията.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравей!Бижутата ме интересуват изключително много-не ме интересува дропшипинг!Ако е възможно да ми пратиш на лично цени на едро и разни подробности!Благодаря и извинявай за разводняването на темата ти!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Изпрати ми продуктите на ЛС, ако може. :)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Само не разбрах кое му е дропшипинга на това ?

Нито имаш възможност да си слагаш твои цени, работиш на комисионни.
Парите ги получавате вие, и после изплащате комисионната.

100% афилиейт /комисионерска програма/

Не се заяждам, но се дразня като видя такива обяви, които вкарват в заблуждение колегите във форума.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Само не разбрах кое му е дропшипинга на това ?

Нито имаш възможност да си слагаш твои цени, работиш на комисионни.
Парите ги получавате вие, и после изплащате комисионната.

100% афилиейт /комисионерска програма/

Не се заяждам, но се дразня като видя такива обяви, които вкарват в заблуждение колегите във форума.
Да, по принцип си прав, че може би заглавието на темата не е най-точното,
но не е идеята да въвеждам някого в заблуждение, обаче...варианта някой да си сложи 50 лв и после клиента
да го види в друг сайт на 30, 20 или дори 15 също не е най-коректен.
Особено в БГ, където хората търсят качество на приемлива цена, а аз пък търся оборот :),
както и не искам спорове и обяснения с клиенти и колеги.
При това за стока, за която 1 лев не са дали, нито се ангажират с изпращането й.

Нека е така темата тогава - афилиейт програма, щом държиш на точното й заглавие.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Интересува ме,ако ми хареса,ще го включа в моя онлайн магазин.Чакам ЛС.:)
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Изпрати ми продуктите на ЛС, ако може.

благодаря
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Има интерес, колега. Може ли повече информация и за мен? Благодаря и успех!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Мерси на всички, които писаха и се интересуват от съвместно сътрудничество!

Отговарям в темата, тъй като почти всеки втори ми задава въпроси като:

1.Дали може да си реже снимките и да махне логото от тях, като си ги качва в свой сайт.

- Да, няма проблем.
Държа само да е коректно описанието и да не се надува цената, за да са достъпни.

2.Дали може да продавате чрез Фейсбук и Продавалник също ме питате:

- Да, няма проблем.
Засега не ги продаваме на нито едно от двете места.
Работим предимно с дистрибутори физически лица чрез мостри и заявки, както и директно с магазини.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Аз също имам сериозен интерес, моля да ми пишете на лични.
 
От: От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте!
Устройва ме предложеният от Вас начин на работа. Моля да ми изпратите информация.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Предлагам дропшипинг на бижута - комплекти колие, гривна и обеци с кристали от Чехия,
на които засега сме единствени вносители в БГ.
Стоката е маркова и е изработена изцяло / вкл.металните части / в Чехия в известен завод
за кристали по наша заявка. Металните части са антиалергични и не потъмняват.
Имат сертификат от завода в Чехия и съответните фактури, стикер на бг.език и т.н.
Модела е един и същ, но в 15 различни цвята, вкл.АВ / с отражение на светлината, както е при Сваровски /.


Здравейте, предложението ви ме интересува сериозно. Може ли повече информация. Имам собствен онлайн магазин. Пишете ми моля.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Предлагам дропшипинг на бижута - комплекти колие, гривна и обеци с кристали от Чехия,
на които засега сме единствени вносители в БГ.
Стоката е маркова и е изработена изцяло / вкл.металните части / в Чехия в известен завод
за кристали по наша заявка. Металните части са антиалергични и не потъмняват.
Имат сертификат от завода в Чехия и съответните фактури, стикер на бг.език и т.н.
Модела е един и същ, но в 15 различни цвята, вкл.АВ / с отражение на светлината, както е при Сваровски /.

Това, което предлагам е:
- отстъпки на месечна база с изплащане на комисионните до 3-то число всеки месец за предходен такъв
- плащане на вашата комисионна по посочена банкова сметка или чрез Еконт - пощенски запис,
като разходите по превода се делят поравно за оборот до 100 лв. или за моя сметка при оборот над 101 лв.
Комисионни:
- до 50 лв. оборот на месец - 10 %
- 51 до 100 лв - 15 %
- 101 лв и нагоре - 20 %

Важно ! В случай на отказ от пратката от страна на клиента, сумата по обратната доставка остава за ваша сметка!
Пратките ще се изпращат директно до клиентите ви с Еконт, като предварително ми изпращате адреси на email
при направена и потвърдена от вас заявка по телефон, както е практиката при повечето онлайн магазини.

Условието, на което държа е да не се качват цените, а да се продават комплектите навсякъде на една и съща цена,
която е съответно 15.90 лв за комплект и 17.90 лв. за бял АВ цвят.
Клиентите ще получат комплектите в кутийка, стикер на бг език и декларация / сертификат / за произход.
Тези комплекти ги поддържаме в постоянна наличност в БГ и доставката им е възможна в рамките на 3-4 дни от направена заявка.

С молба да ми пишат само сериозни колеги и колежки, за да им дам сайт, откъдето да си копират снимките и описанията.

Здравейте, предложението ви ме интересува сериозно. Може ли повече информация. Имам собствен онлайн магазин.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Предлагам дропшипинг на бижута - комплекти колие, гривна и обеци с кристали от Чехия,
на които засега сме единствени вносители в БГ.
Стоката е маркова и е изработена изцяло / вкл.металните части / в Чехия в известен завод
за кристали по наша заявка. Металните части са антиалергични и не потъмняват.
Имат сертификат от завода в Чехия и съответните фактури, стикер на бг.език и т.н.
Модела е един и същ, но в 15 различни цвята, вкл.АВ / с отражение на светлината, както е при Сваровски /.

Това, което предлагам е:
- отстъпки на месечна база с изплащане на комисионните до 3-то число всеки месец за предходен такъв
- плащане на вашата комисионна по посочена банкова сметка или чрез Еконт - пощенски запис,
като разходите по превода се делят поравно за оборот до 100 лв. или за моя сметка при оборот над 101 лв.
Комисионни:
- до 50 лв. оборот на месец - 10 %
- 51 до 100 лв - 15 %
- 101 лв и нагоре - 20 %

Важно ! В случай на отказ от пратката от страна на клиента, сумата по обратната доставка остава за ваша сметка!
Пратките ще се изпращат директно до клиентите ви с Еконт, като предварително ми изпращате адреси на email
при направена и потвърдена от вас заявка по телефон, както е практиката при повечето онлайн магазини.

Условието, на което държа е да не се качват цените, а да се продават комплектите навсякъде на една и съща цена,
която е съответно 15.90 лв за комплект и 17.90 лв. за бял АВ цвят.
Клиентите ще получат комплектите в кутийка, стикер на бг език и декларация / сертификат / за произход.
Тези комплекти ги поддържаме в постоянна наличност в БГ и доставката им е възможна в рамките на 3-4 дни от направена заявка.

С молба да ми пишат само сериозни колеги и колежки, за да им дам сайт, откъдето да си копират снимките и описанията.

Здравейте, имам сериозен интерес. Моля пишете ми.
 
От: От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, дайте ми подробности и на мен имам интерес.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

имам онлайн магазин за бижута и аксесоари имам интерес към офертата ви ако може изпратете каталог
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте! И аз имам интерес, може ли да видя и аз сайта на лично :)
 

Горе