Предлагам дропшипинг на дамско бельо от производител

Ms-lingerie

New Member
Ние сме фирма производител на дамско бельо. Търсим партньори търговци с които да работим съвместно. Предлагаме - 20% отстъпка от редовните цени на продуктите ни. Можете да разгледате на http://www.msmylingerie.com/. При интерес можете да се свържете с нас на [email protected].
 

Прикачени файлове

  • IMG_20220320_180021.jpg
    IMG_20220320_180021.jpg
    286.8 KB · Преглеждания: 21
Успехи от мен с продажбите. Хубави са наистина. ;)
Благодаря . Форума е прекрасен - надявам се да намерим помощници за реклама, поддръжка, соц. мрежи и всичко свързано с онлайн продажбите, защото нашите умения са само в сферата на производството. Който има желание да помогне нека ни пише. Аз също съм си набелязала много теми за четене и колеги с които да се свържа.
 
Благодаря . Форума е прекрасен - надявам се да намерим помощници за реклама, поддръжка, соц. мрежи и всичко свързано с онлайн продажбите, защото нашите умения са само в сферата на производството. Който има желание да помогне нека ни пише. Аз също съм си набелязала много теми за четене и колеги с които да се свържа.
Мерси много за думите. Силно се надявам да ти допада местенцето тук, има много свестни хора и винаги готови да помогнат. И ти пожелавам успехи. Наистина хубави неща предлагате. ;)
 

Горе