Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Щом ще се продават интернет продавалника ,значи нямам нужда от фирма така ли да го разбирам?

всички снимки ви са с воден знак
как да ги продавам в моя gsmphonebg.com сайт/primeren e / продуктите ви , като всеки може да провери при оригинала
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Махнали сме Watermark-a от тук нататък смятам, че сме изчерпали всичко което може да бъде коментирано по този въпрос.
Ако все пак някой, нещо не е разбрал.... да пише.
Искам да уведомя всички, че системата е автоматизирана с цел да спести от времето на продавача, доставчика и ако щете на клиента.
Относно Watermark-a ще измисля оптимален вариант с който да защитя снимковия материал... мислим по въпроса още.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

xml-a (hml файл) би трябвало да работи на всички платформи тъй като всички платформи са написани на hml... единственото нещо, което трябва да направите е да си пуснете запитването към нас. Ето ви и линк -> ТУК
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Информация за услугата по назад в темата съм описал всичко подробно или -> ТУК
Запитване за търговец на едро (дропшипър) -> ТУК
За обаждане лично към мене, но моля задавайте ясни, точни и конкретни въпроси... които не съм разгледал по назад в темата или в сайта. Нека да не си губим времето приятели!
Т: 0885907478
Е: [email protected]
Поздрави,
Георгиев
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

линковете ви не работят

Не линковете ами сайта не работи в момента, сигурно има някакъв проблем
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Здравейте. Интересувам се от темата Ви, но няма как да разгледам, защото сайта ви не работи. Ще бъде ли в изправност скоро за да мога да го разгледам?
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Здравейте, имам сериозен интерес, искам да работим заедно. Може ли повече инфо на ЛС. Благодаря
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Може ли информация и за мен.

Благодаря
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

сайта продължава да не работи , ще може ли повече инфо на ЛС
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Ееее...тъкмо се зарадвах, че съм намерил каквото ми трябва и сайта не работи!!! Може ли инфо какво се случва с фирмата и т.н.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Извиняваме се за неудобството. Правим основни промени по дизайна, визията и функционалностите на сайта. В рамките на няколко дни ще пуснем и новата версия за да видим как ще се възприеме от потребителите. Надяваме се да ви хареса ;)
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Ще помоля за уведомление(а предполагам и всички други) когато сайта Ви заработи за да мога да видя за какво става въпрос. Благодаря предварително.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Аз имах неудоволствието да си загубя времето с тази оферта. Чух се няколко пъти с момчето, предполагам управителя, който отговаря за дропшипинга. Уж всичко беше точно, разбрахме се, че ще ме одобри, попълних данните на сайта и уж до два-три дни щях да получа и-мейл с нещата, които ми трябват. Нито мейл, нито телефонно обаждане, даже не ме напсуваха - и това вече няколко месеца. Звънях един-два пъти да попитам какво става през това време, но или все имат някакви технически проблеми, или ме лъжат като дърти цигани.

Обикновено не се занимавам да пиша ревюта на услуги и предложения, но в случая правя изключение - не обичам да ми губят времето и не обичам хората да не си държат на думата. След като по телефона сме се разбрали, че съм одобрен и трябва да си загубя 15 минути време да ви попълвам глупавите онлайн форми - някак си очаквах тези 15 минути и изхабеното време по телефонни разговори да ми бъдат уважени и да получа и-мейл, дори той да е за това колко съжалявате, но сте се отказали да работите с мен и ми съобщавате да не се занимавам с вас, защото сте несериозни.

Така не се прави сериозен бизнес, още по-малко дропшипинг, и другите компании на пазара в тази ниша го доказват и ви слагат в малкия си джоб в отношението си с хората, с които си партнират, за да изкарат пари.

Няма да стигна чак дотам да увещавам хората да не се занимават с вас - все пак всеки е свободен да прави с времето си каквото си поиска, дори да го губи с несериозни компании като вашата, но аз лично мога само да кажа, че след като думата ви за нищо не струва и комуникацията ви с партнъорите ви не струва и пет пари - не се учудвайте, че сте най-накрая на опашката, когато опре до дропшипинг на мобилни аксесоари.

ЕДИТ: И за малко да забравя най-умилителното - в един от последните ни разговори също така бях уведомен, че процента който е обявен във форума можело да се промени, към по-малък разбира се. Защото имали над 200( еха) дропшипинг партнъора и и те( cell.bg) трябвало да печелят. Т.е. благодаря за интереса и много добре си говорихме за 50% комисионна, мерси че си губиш времето да ни звъниш и да ни питаш защо няколко пъти те лъжем кога ще ти върнем мейл, но смятаме да намалим парите, които ще получаваш за усилията си, защото има и други гарджета на клона и ние искаме да печелим възможно най-много от новите гарджета. Красота и умиление. Не знам дали това спадане на процента ще се случи и на старите гарджета - ще е много тъжно ако да, защото някои хора си правят бизнес планове на основа на информацията, която получат за такива псевдо-оферти.

Т.е. ако ви кажат, че сте одобрени - не е сигурно, че сте. Ако ви кажат че комисионната ще е 50% - не е сигурено, че ще е. Ако ви кажат, че имат датабаза от колко бяха 16 000 продукта - не е сигурено, че я имат, защото накрая продуктите се оказаха 200 като говорихме последно по телефона. Единственото сигурено е, че в тази оферта няма нищо сигурно, освен може би че палачинката се върти когато й стане топло, а на хората от тази фирма им е топло всеки ден, ако си правим изводи от нещата до момента.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Да записано е всяко едно встъпително заявление в база данни и като сме готови всеки един от вас ще получи имейл с генерирана парола за да влезе в акаунта си.
Към ExTended: Благодаря Ви за отделеното време ... и ние достатъчно време ви отделихме.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

към ExTended:
1. никога не сме казвали на когото и да било 16 000 артикула като число, тъй като никога не сме разполагали с толкова. Може би сте разговаряли с някой друг. Ние имаме 23 000 артикула в cell.bg които не всички са наши тъй като работим с партньори... но това също е логично...
2. Естествено, че комисионната ще се промени с времето... би било наивно да си мислим нещо различно. Мислете логично като пишете такива неща...
3. Логично е и да не ви обърнем внимание повече. Сега ще ви изредя моята логика за да ви покажа, че няма как да Вие да ми казвате аз с кого ще работя.
- аз внасям стоките в България и аз решавам с кого ще работя - няма да работя с вас на 100%
- аз зная себестойностите на всяка една стока която внасям и съответно мога да променям процента - примерн : ставка от 2014 до 2015 долара се качи с 25% ... аз пазарувам в долари... трябва ли да ви оставя същия процент ??? Че аз ще фалирам... пак е логично, само че и това трябва да се помисли от човек, който следва логиката... вие не сте логичен.
- съжалявам, че изобщо съм ви отделил 1 секунда. Та така... да повторя още веднъж... аз ще реша с кой ще работя и това няма да сте вие !
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Извинявам се за забавянето по отношение на новата визия на CELL.BG Весия 2 ... знам, че стана много време, но си заслужава чакането !
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

към ExTended:
1. никога не сме казвали на когото и да било 16 000 артикула като число, тъй като никога не сме разполагали с толкова. Може би сте разговаряли с някой друг. Ние имаме 23 000 артикула в cell.bg които не всички са наши тъй като работим с партньори... но това също е логично...

16 000 - 23 000 - все тая. И 100 000 да са, като думата ви не струва 5 стотинки, все тая. А и от тези 23 000 като предлагаш комисионна само за 200 от тях - не е много за хвалене това нещо, не мислиш ли?

2. Естествено, че комисионната ще се промени с времето... би било наивно да си мислим нещо различно. Мислете логично като пишете такива неща...

Така е - за едни цената се променя, за други предполагам не. Но вие нали имате 200 представителя за вашите 200 артикула, нормално да сте смели. Или поне щеше да е нормално, ако нямаше половин дузина по-добри дропшипинг предложения за мобилни аксесоари само на територията на България.


3. Логично е и да не ви обърнем внимание повече. Сега ще ви изредя моята логика за да ви покажа, че няма как да Вие да ми казвате аз с кого ще работя.

Аз не ви казвам с кого да работите. Вие казахте че ще работите с мен. Нито съм ви търсил, нито съм ви молил - попитах ще работим ли заедно, за да знам дали да си губя времето да ви попълвам формата или не, отговора беше ще работим. Но или си човек, който не си държи на думата, или си от онези умните, които помнят, а не си записват, или имаш наглостта да си мислиш, че като си промениш решението без да уведомиш отсрещната страна ще ти се разминат последствията.

- аз внасям стоките в България и аз решавам с кого ще работя - няма да работя с вас на 100%

Тук бъркаш, приятелче - аз съм този, който няма да работи с теб. Отдавна си намерих доставчици, които имат повече от твоите 23 000 продукта, всичките им са налични за продажба, комисионната им не се променя спрямо интереса им, официални доставчици са и т.н. Както ти казах - нито сте уникални, нито сте незаменими, нито можете да им стъпите на малкия пръст на тях, или пък на моя. Но е добре, че си вярваш, Бай Ганъо.



- аз зная себестойностите на всяка една стока която внасям и съответно мога да променям процента - примерн : ставка от 2014 до 2015 долара се качи с 25% ... аз пазарувам в долари... трябва ли да ви оставя същия процент ??? Че аз ще фалирам... пак е логично, само че и това трябва да се помисли от човек, който следва логиката... вие не сте логичен.

Така е - курса на долара се променя. Както става откакто свят светува. Айде, не е чак толкова отдавна, но знаеш какво имам предвид. Както казах - по някаква случайност работя с други хора от същата ниша, официални вносители и т.н. и при тях комисионната по някаква причина остава една и съща, дори цените на стоките да се променят. Някои ще го нарекат уважение към партнъорите им, постоянство или бизнес който не разчита на АлиБаба. Ти сигурно би го нарекъл прекалено дългосрочно мислене - друго си е да дадеш различен процент комисионна от този, който си обещал. Професионализъм. Ако фалираш няма да е заради долара, а заради селския ти манталитет.

- съжалявам, че изобщо съм ви отделил 1 секунда. Та така... да повторя още веднъж... аз ще реша с кой ще работя и това няма да сте вие !

Повярвай ми, че аз съжалявам повече. Двете седмици, които те чаках да си трътнеш Бай-Ганъовския задник и да си изпълниш бизнес ангажимента няма как да се върнат назад, но за радост на всички българи - нито сте единствения сайт за дропшипинг на мобилни аксесоари, нито сте най-сериозния, даже май е обидно да използвам думата сериозен в изречение, в което упоменавам твоя бизнес.

Все пак ти благодаря за отговора - моя пост можеше и да не откаже хората да си занимават със селската ви фирма, но твоя със сигурност ще успее.

Твоята селания и забавяния ми струваха пропуснали ползи. Можеш да считаш, че сме квит.
 

Горе