Предлагам дропшипинг с гъвкави уловия

velev

Member
Фирма с дългогодишен опит търси дропшипинг партньори за България и Европа на 3D спално бельо нисък клас.

1. За кого е подходяща тази оферта?

- За хора, с онлайн магазини, фейсбук страници, профили в bazar, olx и т.н, които искат да разширят асортимента си от предлагани продукти!
- За хора, които търсят СЕРИОЗЕН допълнителен доход!
- За амбициозни хора, които искат основен доход и са готови да инвестират повече време и не толкова голяма сума пари за реклама!

2. Какво предлагам?

- Около 400 модела налични на склад 3D комплекти.
- мужду 25% и 50% комисионна при продажба!!! Или обърнато в левове около 11лв-25лв. на бр. и нагоре.
- Възможност за САМОСТОЯТЕЛНО определяне на цената! Може да слагате по-висока цена от тази в сайта ни.
- Пазара е отворен за този тип спални комплекти. Ниска цена и средно качество
- Предлагаме консултация на лична среща или по телефона преди започване на работа.
- снимки с добро качество и индивидуален код за поръчка, за да няма грешки при подаване на поръчките
- Възможност за добавяне на ваши рекламни материали към всяка пратка!
- Преференциални цени или безплатна доставка до всеки областен град. Над 220бр. седмична поръчка доставката е БЕЗПЛАТНА. Това важи в случай, че не желаете да се възползвате от нашата услуга за изпращане на вашите поръчки
- Изпращане на вашите поръчки: Ние се ангажираме да опаковаме и да изпратим вашите поръчки до вашите клиенти. Изготвяме товарителници и посочваме начин за получаване на цялата СУМА по наложения платеж от вас. Работим бързо с админ панелите на ЕКОНТ и СПИДИ. Само трябва да си въведете офиса за изплащане на сумата да ви бъде удобен на вас.
При този вариант предварително заплащате вашата сума за поръчката към нас на нашите цени, разбира се.
- Вариант 2: Казвате ни вашата заявка в определения ден и ние ви ги доставяме до областен град и ни ги заплащате при получаване. След това вие си опаковате, правите товарителници и т.н Доставката е безплатна за поръчка над 220 бр. Под тези бр. цената е на км. без да слагаме печалба. Можете и вие да си ги взимате от нашия склад.

- НЕ предлагаме XML файл с продуктите с цел копиране или отделяне на време за промени по заглавията на продуктите. Ще трябва да качите продуктите сами във вашите сайтове или да се възползвате от нашата услуга

3. Какво очаквам от Вас?

- Да намерите канал за продажба - ваш сайт, фейсбук, базар.бг или olx само от вас зависи. Предлагаме помощ при рекламирането във фейсбук.
- Да поддържате комуникация с клиентите си и да ги информирате за продуктите и друга важна информация.
- Да ни изпращате данните за доставка + цената, на която сте продали комплекта/тите, за да можем да го изпратим възможно най-бързо. Това ако изберете ние да изпращаме вашите пратки
Ако сме пропуснали нещо не се колебайте да ми звъннете на:
Не ми пишете тук, защото може да отговоря с ден закъснение. Звънете ми и задавайте вашите въпроси.

4, Допълнителен пакет от услуги:

- Служител, който да взима поръчки, да следи кореспонденцията, да прави всичко вместо вас – 800 лв. на месец

- Фейсбук страница под наем, която е създадена за продажба на спално бельо и ще се поддържа само с вашия телефон за поръчка и текст. – наем на стр. 60лв. или безплатна

Да спестя личните съобщения с въпроси какъв род са продуктите, ето и линк: http://casacotton.com
Снимките за вас ще бъдат без логото на сайта!

GSM за допълнителни въпроси: 0895 538 395

Последно редактирано:
Здраявй! Занимавам се с фейсбук страници и имам интерес.
С удоволствие ще опитам да направя продажби! Ако и аз те заинтересувах, пиши ми на ЛС.

lin4eto70

Member
И аз имам желание да опитам. Занимавам се с продажби отскоро, предложението ми хареса.

mandarb

Member
Здравейте, имам интерес към вашето предложение. Пишете ми на ЛС

Горе