Предлагам експресни и качествени преводи, писане/преработване статии...

El.Stoyanova

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
Казвам се Елена, с журналистическо образование съм, завършила съм американски университет, а по-голямата част от гимназиалното ми обучение е преминало в английски и американски училища. Имам повече от десетилетие опит в изготвяне/преработване на текстове, статии, преводи на всякаква тематика, разработване документация за всякакви системи за управление и т.н.
Работя онлайн, експресно, на конкурентни цени в зависимост от сложността на проекта. Плащане по банка или e-pay.
За контакти - скайп: zel.mel или на лични тук.
Успешна седмица на всички!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам експресни и качествени преводи, писане/преработване статии...

Здратвейте пак,
извинявам се на хората, които са ми изпратили ЛС, но не ми е позволено да отговарям. Моля, ако имате интерес си напишете майл или скайп на който да се свържем за по един пробен превод/изготвяне на статия!
скайп: zel.mel
 
От: Предлагам експресни и качествени преводи, писане/преработване статии...

Изглежда аз ще бъда първият, който ще даде мнение. Вчера вечерта се чухме по скайп. Пратих и няколко неща за пренаписване на Английски език. Нещата не бяха обемни, но статиите бяха строго специфични и не може да се подходи много творчески. Днес по обяд получих готовите пренаписани статии. Сто процента минават Copyscape Premium. Направен е т.нар. "дълбок рерайтинг" като по никакъв начин не е изгубен смисълът на оригиналния текст. Доволен съм и ще ползвам и за в бъдеще услугите и.

п.п. Искам да добавя, че повечето преводачки от форума са много точни, коректни и ерудирани преводачи/ копирайтъри. Работя/ Работил съм с Диана Петрова, Лилито, Лил (Мелица), Десислава Каракетунова, Алфина (Анита), Лаванис (Петя), Сифончо (Иванка Могилска). Извинявам се, ако пропускам някои.

С пожелание да се навъртат повече такива хора тук, а тарикатчетата на дребно да си вземат поука от споменатите по-горе хора. Така се прави бизнес, душички непоръбени, а не като Вас!!! (Хората с червените репи и фигуриращите в Черния списък)

Малко разводих темата на Ели, но се надявам да не ми се сърди.
 
От: Предлагам експресни и качествени преводи, писане/преработване статии...

Здравейте пак,
искам само да напомня за себе, като подчертая, че специализирам в английските текстове.
Имам предимно английско и повече американско образование, тъй че предлагам съвсем американско/английско "звучащи" текстове, писма, преводи, статии и други.
Работя в кратки срокове и на изключително прилични цени.
Приемам плащания по e-pay, по банков път, moneybookers.
Свържете се с мен на скайп (zel.mel), мейл или лично съобщение тук.
 
От: Предлагам експресни и качествени преводи, писане/преработване статии...

Здравейте пак,
с риск да оспамя, искам да кажа че вече имам доста доволни клиенти, както и свободно време да поема още задачи на прилични цени и изпълнявани в най-кратки срокове!
 
От: Предлагам експресни и качествени преводи, писане/преработване статии...

Препоръчвам услугите на El.Stoyanova. Всичко беше изпълнено в много кратък срок, а работата беше свършена повече от добре.
 

Горе