Предлагам изработка на дигитални карикатури!

Изкарал не значи, че продължаваш да изкарваш, а как да ти кажа, като имаш готини неща и искаш да ходиш по кофите в UK? Да ти кажа, че си умен ли? Няма да стане.
Работа в най-големия склад на Amazon в Англия ... какви КОФИ?
Повечето там са от "източния блок" - 70% от колегите на брат ми са на по 20-25 години, имат коли и си изплащат малки апартаментчета в англия, ... какви кофи:?
 
Изкарал не значи, че продължаваш да изкарваш, а как да ти кажа, като имаш готини неща и искаш да ходиш по кофите в UK? Да ти кажа, че си умен ли? Няма да стане. Предпочитам да вземам по-малко пари, но да работя с кеф и удостолстие, отколкото да вземам повече пари и да нямам никакво желание за работа, камо ли физически труд. Вярно си тъп, но ще го осъзнаеш като се върнеш от там след няколко месеца.
"Изкарал не значи, че продължаваш да изкарваш"
Аз ти казвам, че НИЩО несе изкарва от тия маркети... 1000 USD за 1 година пасивен доход - пари ли са?!
 
"Изкарал не значи, че продължаваш да изкарваш"
Аз ти казвам, че НИЩО несе изкарва от тия маркети... 1000 USD за 1 година пасивен доход - пари ли са?!
И като направиш още 10 колко ще изкарваш? 10x1000? Имам познати, които само с това се издържат, но са към WP themes / envato / wrapboostrap.com . Ама те бачкат здраво, по 10-12 часа на ден.
A твоите познати от ИТ сектора явно толкова ги и бива!!! Не съм чул читав човек да няма работа в тоя сектор, търсенето винаги ще е по-голямо от хората налични.
 
И като направиш още 10 колко ще изкарваш? 10x1000? Имам познати, които само с това се издържат, но са към WP themes / envato / wrapboostrap.com . Ама те бачкат здраво, по 10-12 часа на ден.
ти знаеш ли каква е разликата между " WP themes " и graphicriver?
Изкарал съм 1000 USD, от които зимам само 400 USD като се одържат таксите, въпреки че съм Exclusive Author ... от 40 продукта... не един :)

WP темите правят МИЛИОНИ... само виж:
https://themeforest.net/item/x-the-theme/5871901
Един лиценз е 59 долара * 160,192 продажби = 9 450 000 + долара:)

И това е само една от темите им... сигурно са направили половин милиард тая фирма само от продажби на теми в маркети...

Разликата е давид и голиат... :) както и да е.
 
Ами действай по въпроса, аз защо се ядосах толкова, според теб? Правиш красиви неща, а ще загърбваш това заради работа, която е за неклалифицирани кадри. Учи малко, 2-3 месеца, наблягай където има пари.
 
Ами действай по въпроса, аз защо се ядосах толкова, според теб? Правиш красиви неща, а ще загърбваш това заради работа, която е за неклалифицирани кадри. Учи малко, 2-3 месеца, наблягай където има пари.
На тоя етап... парите са там...

ПП
Не искам тая тема да се накланя към тази насока... темата е за КАРИКАТУРИ
 
Ето как изглежда векторизирания вариант:
idea2.jpg
 
Според мен ще направиш голяма грешка. Просто си напъни задника, търси и ще намериш. Недей се отказва. Правиш страхотни неща. За качествен продукт винаги има пазар. Запомни го.
 
По-скоро съм путинофил и меркелофоб.
Ами чемодан вокзал москва тогава, защо ще ходиш в прогнилия запад след като може да отидеш в православната просперираща расия?
Никъв шанс няма за теб, поредната жертва на комунизъма.
 
  • Like
Реакции: null

Горе