Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Niki_Rules

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, предлагам изработка на WordPress сайтове според изискванията на клиента. Взимам 50 лева, ако темата е безплатна. Каквото и да искате, цената няма да се качи.

Така, може да се свържете с мен на skype: nikolay.rizov1, email: [email protected] или директно тук на ЛС. Това е първата ми услуга, до сега нищо не съм предлагал тука и за това нямам iTrader. :)

П.П. Плаща се ако клиента е доволен.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Какво имаш предвид на изработка на Wordpress сайтове? Може ли да направиш темплейт авторски? Или ако ти дам Темплейт да вградиш във Php на Wordpress? :)
 
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

..."Каквото и да искате, цената няма да се качи. "

Няма как да е истина!
 
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Има, защото искам да натрупам малко положителни мнения от доволни клиенти. От високи цени с никакви мнения няма как да стане.
 
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

lglg Имам в предвид че правя сайт на клиента от нищото според желанията му на WordPress. Да, ще го направя ако искаш. Също и с каквито иска плъгини, модификаций, специални изксвания и т.н.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Помоли шефа да заключи тази тема и отвори нова. Като в новата тема има следното:

- опит (какъв ти е опита и уменията)
- добре поредено
- 3,4.5 или колкото решиш безплатни ревюта за хора от форума като се задължат да покажат резултата + детайлно ревю - време за изпълнение, комуникация и тн.

Ако всичко е ОК ще натрупаш позитиви и мнения.
 
От: От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

lglg Имам в предвид че правя сайт на клиента от нищото според желанията му на WordPress. Да, ще го направя ако искаш. Също и с каквито иска плъгини, модификаций, специални изксвания и т.н.
Т.е Ако ти давам темплейта (HTml/css/js) и съм замислил в този темплейт да има опций като : От админ панел на Уордпресс да се добавят постове, да има кастъм страници, ареа на виджетс. от админ панела да се добавя меню и т.н тези неща можеш ли? :) (аз самият мога, но някога не ми остава време)
 
От: От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Т.е Ако ти давам темплейта (HTml/css/js) и съм замислил в този темплейт да има опций като : От админ панел на Уордпресс да се добавят постове, да има кастъм страници, ареа на виджетс. от админ панела да се добавя меню и т.н тези неща можеш ли? :) (аз самият мога, но някога не ми остава време)

Смешник, можел сам... Дейба маауму, вярвате ли си като ги приказвате?
 
От: От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Т.е Ако ти давам темплейта (HTml/css/js) и съм замислил в този темплейт да има опций като : От админ панел на Уордпресс да се добавят постове, да има кастъм страници, ареа на виджетс. от админ панела да се добавя меню и т.н тези неща можеш ли? :) (аз самият мога, но някога не ми остава време)

Ами, чак толкова не мога. Мога да направя горе долу свестен сайт, за разлика от доста български сайтове. Моля, без обиди, хейтови и нападки в темата.
 
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Искам и аз цена
 
От: От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Има, защото искам да натрупам малко положителни мнения от доволни клиенти. От високи цени с никакви мнения няма как да стане.
Щом искаш да натрупаш положителни мнения, първо се извини публично в темата на колегата монеф - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61489&p=716337&viewfull=1#post716337 ! С подмолни трикчета и нелоялна конкуренция почваш тук, а очакваш одобрения !?
 
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Пиши че инсталираш и настройваш, защото реално нищо не изработваш.
 
От: Предлагам изработка на WordPress сайтове.

Аз да задам един друг неудобен въпрос? За тези 50 лв ще ми издадеш ли разходооправдателен документ или се налага да сключвам граждански договор с теб? Защо се мъчите с такива евтинджоси да пробиете в онлайн бизнеса? Ти за пари ли работиш или за джобни? Съзнаваш ли колко струва един човеко/час на квалифициран developer или designer ? Или дори web-master ..... ?!? А да не говорим, че отявлени стари членове на форума с претенции за big money makers паднаха на същото ниво с оправданието, че имат свободно време.... да еба дайте го това свободно време на мен, че сина ми, ще проговори скоро и ще ми казва Пешо, а не тате.
 

Горе