Предлагам кодиране на сайтове /HTML, CSS, PHP/

dgeorgiev

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, казвам се Даниел Георгиев и се занимавам с уеб програмиране от близо 2 години :)
blq.jpg

Ако искате друг вид услуга просто ми пишете и ще ви кажа дали мога да я предложа. Гарантирам качествен код и спазване на зададени срокове, както и отлична комуникация през целия работен процес. Цените се определят за всяка оферта, като главния критери е трудноста на задачата.
Ето и портфолиото ми - http://dgeorgiev.info
Поздрави Даниел.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам кодиране на сайтове /HTML, CSS, PHP/

Винаги ми е било чудно ,защо доста от портфолията ви са на домейн .инфо . Според мен би било пъти по-добре домейна да е .com , да не говорим ,че е доста по представителен от мизерния .info
Иначе успех
 
От: Предлагам кодиране на сайтове /HTML, CSS, PHP/

Не си спомням, точната причина заради която избрах домейн .info, но сега не ми се ще да сменям домейна
 
От: Предлагам кодиране на сайтове /HTML, CSS, PHP/

Не си спомням, точната причина заради която избрах домейн .info, но сега не ми се ще да сменям домейна

Не го сменяй, пренасочи го...

Пич, смени си ника, честно. Малко ще нарушиш правилата, но регистрирай си един нов акаунт. Колкото и да ти е хубаво портфолиото и обявата (а те наистина са такива), повечето хора ако видят такъв ник и ще се откажат от съвместната ви работа. Най-малкото, което е се издаваш, че си под 18-19 години.
 
От: Предлагам кодиране на сайтове /HTML, CSS, PHP/

Вече съм с нов ник :)
За домейна ще помисля, какво ще направя.
 

Горе