Предлагам линк срещу статия

Designat

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Сайта е сравнително нов, за два дни има 200 посещения. Както съм написала в заглавието предлагам линк срещу статия.
Може да напишете лична история или статия, която да е полезна - бизнес, техники за самоусъвършенстване...
В края на статията ще имате възможност да се представите, какво правите, да сложите емайл за връзка с Вас или сайта ви... каквото решите, че ще бъде добре.
Сайта ще се превърне в списание, когато наберем достатъчно популярност, а именно, когато удари 1000.


http://motiviraime.com/pishete-za-nas/


Ако някой има интерес да ми пише тук на ЛС или на емайла : kyoneckk [at] gmail ; motiviraime [at] abv . bg
 
От: Предлагам линк срещу статия

Да. Всичко става стига да е с хепи енд. :beer:
Много хубаво ще бъде, ако някой с успешен сайт се включи и опише стъпките през, който е минал за да постигне успех.
Хем ще го рекламира, хем ще надъха читателите ни, че и в Б-я може да се успее. :|
 
Re: От: Предлагам линк срещу статия

Да. Всичко става стига да е с хепи енд. :beer:
Много хубаво ще бъде, ако някой с успешен сайт се включи и опише стъпките през, който е минал за да постигне успех.
Хем ще го рекламира, хем ще надъха читателите ни, че и в Б-я може да се успее. :|

Да, това звучи добре. ;) Ще гледам да се включа. :)
 
От: Предлагам линк срещу статия

Супер! Ще чакам с нетърпение. :|
Статията на pingvin4o0 вече е публикувана. :rolleyes: Адвегото даде на статията 98% уникалност, така че ако пише съдържание е перфектен за работа. + Реп
 
Re: От: Предлагам линк срещу статия

Ъп. :arrow: Вече с почти 500 посетители.

Пожелавам ти 1000 и после само по толкова да се множат. :) Ама май скоро ще се случи и това. ;) Дай ми някой примерен артикъл да видя колегите какво ти предлагат, за да пратя нещо такова, в мои си стил и всичко. :)
 
От: Предлагам линк срещу статия

Да се запиша.
 
От: Предлагам линк срещу статия

Офертата е в пълна сила. :) Прати ми файла на емайла: [email protected]
И не забравяй да се представиш в края на статията. :wink:
 

Горе