Предлагам малко работа

limoeg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва ми човек - Web Дизаинер , които да ми направи сайт . Сайта не е нищо сложно даже напроти. Държа да няма аннимации , флаш бутони и каквито и да е гевезелъци. Просто много чист код. Сайта ще е около 70-80 страници. Имам всичко необходимо. Снимки текст и така нататък. Интересува ме Цена? И време за което ще стане.
 
пиши ми на лично съобщение каква оферта даваш и може да измислим нещо . Предлагам ти сглобка на сайт и СЕО доколкото ми стигат силите .
PHP, MySQL ли ще се пише или искаш готов скрипт . Портфолио нямам .
Препоръки също :)
 
400лв като дизайна ще бъде SEO friendly и по стандартите на W3C. В цената си влиза CMS-то и mod_rewrite-то ;)
Портфолио: http://www.websolbg.com/portfolio.php

Ако искаш фактури и тн, само казваш.
Предполагам че тук веднага някой ще даде 2 пъти по-ниска цена ама ти си преценяш.

CMS-то е наша разработка а не някоя безплатна боза за която през ден излизат експлойти.
 
300 лв уеб дизайн - xHTML 1.1 strict по стандартите SEO friendly
150 лв CMS - система за управление на съдържанието, която генерира SEO URLs от типа site.com/imeto-na-produkta
+ подарък въвеждане на информацията
 
Благодаря ви. Обмислям офертите. И си систематизирам нещата още. Саита няма да е с динамични страници.
 
150лв. - за статичен сайт с до 5 раздела (отделните подстраници към тях не ги броя в случая).
Не се обременявам с избора и закупуването на хостинг пакет.

Адрес към портфолиото ми мога да ти пратя на e-mail, както и повече информация.
 
От: Предлагам малко работа

vuchkov ти бот ли си?
Съдя от това, че и в блога ми си пляснал офертата си като бот.
Всичко вече е под контрол:) Сега ще почине малко, а ако се сети след 10 дена, пак го чакам. Само да му кажа че през скрипта на форума е много лесно да му селектирам мненията и да ги трийна, отколкото да се мъчи да поства всеки път + Copy & Paste на мненията му, ако може да се наречат така.:)
 
От: Предлагам малко работа

@Blinky
vuchkov бе беше постарал снощи :)
П.С. Някакъв плъгин за по-ентусиазираните като него има ли ?
 
От: Предлагам малко работа

правя ти го за 100лв пиши ми ако си съгласен
 
От: Предлагам малко работа

gazara: защо не дадеш някой лев и да му го направиш :)

аз предлагам следната оферта но само за динамичен сайт (нямам нерви за копи/пейст за статичен сайт):

1. Дизайн и концепция - 220 лв
2. Бази данни. Включват потребителски страници и система за администрация (прибавяне, редакция, изтриване, продуктов каталог с категории)
2.1 Продукти - 240 лв
2.2 Страници с информация - 240 лв
2.3 Кошница - 180 лв
2.4 Генериране на PDF за отделните продукти ( изтегли в PDF ) 40 лв

3. Форми за обратна връзка
3.1 Контакти - 60 лв
3.2 Форма по желание на клиента - 60 лв

4. Други
4.1 Прибави в Любими - 5 лв
4.2 Статистика на сайта - потребители досега, днес, вчера, сега - 0 лв
4.3 Добавяне на сайт в 200 търсачки ( на ръка ) - български и чужди ( вкл. Goole, Yahoo, Altavisта...) - 10 лв
4.4 Бонус - Форум - 0 лв
4.5 Бонус - регистрация на домейн в областта .com .net .org - 0 лв

ОБЩО: 995 С ДДС

PS. Забравих да напиша, че това е цена за 1 език. За допълнителен език - 30% от цената на базовата версия на сайта.

Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе