Предлагам писане на статии, правя и преводи

hristiana1986

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте!

Пиша статии на български език, основно на теми за туризъм, красота, забавления и свободно време, може и на други теми.

Правя езикови преводи отнемски език и английски език на български.

Работя бързо и на разумни цени! :)


Ако имате интерес, моля да ми пишете на лично.
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Коректна спазва срокове, комуникацията на ниво.
Успех
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Много благодаря за написаното. Надявам се да работим отново съвместно и очаквам предложения за работа от другите във форумчето :D
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

На риск реших да се възползвам от услугите на новата мембърка... И ударих джакпота.
Работи бързо и старателно. Много добре оформя текстове, подрежда стилни изречения, и пише абсолютно грамотно. Пък ме знаете че си падам малко grammar nazi :-o .

Всъщност се надявам да не я занимавате много с вашите глупости още известно време, понеже има да ми пише още неща.
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Много ти благодаря за положителната оценка :) Радвам се, че са ти допаднали статиите ми :) Пишете, ако има други проекти :clap:
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Здравейте!

Казвам се Хриси и съм съвсем нова фрилансърка в този форум. От скоро започнах да пиша статии на различни теми на бг език като туризъм, красота, бебешки дрешки, забавления, нощен живот, онлайн игри и прочие.

300 думи- 3 лева;
400 думи- 4 лева;
500 думи - 5 лева и...

Мога да правя преводи от английски и немски език на български език. Правя отстъпки при по- голям обем от преводи.
Работя бързо и старателно, спазвам сроковете. Стремя се да съм коректна винаги по отношение на поставените ми проекти. До сега имам само положителни оценки от завършените от мен задачи и се надявам да има допълнителен интерес към моята работа.

Моля да се свържите с мен, ако проявявате интерес. Пишете ми на лично съобщение!

Успех и поздрави на всички във форума!
Здравейте!
Пиша статии на различни теми на бг език като туризъм, красота, бебешки дрешки, забавления, нощен живот, онлайн игри и прочие.Мога да правя преводи от английски и немски език на български език. Моля да се свържите с мен, ако проявявате интерес.
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Здравейте отново предприемачи!

Свободна съм да приемам нови поръчки за писане на статии на бг език или преводи на английски.

Пишете ми на ЛС, ако проявявате интерес! :)

Поздрави и успех на всички от форума :D
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Здравейте отново на всички във форума!

Не бях влизала за дълго тук и видях, че се е променил доста? Някой знае ли нещо по въпроса? Каква е причината за тази промяна?

Иначе исках да споделя, че съм отново свободна и очаквам вашите предложения за съвместна работа :D

Поздрави!
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Свободна съм за нови предложения! Пишете ми на лично съобщение, ако проявите интрес! Весел празник на всички! :beer:
 
От: Предлагам писане на статии, правя и преводи

Здравейте отново и от мен!

Свободна съм за нови проекти!
Ще се радвам да пишете, ако имате някакви нови идеи за съвместна дейност!
Пишете ми на лично или тук!

Поздрави и успех на всички :D:roll:
 

Горе